شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹  |  Saturday, 31 October 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۶۱۳۱
تاریخ انتشار : ۲۳ : ۱۶ - ۲۷ تير ۱۳۹۶
مریم دوستی گفت: فیلمنامه‌ای را با عنوان «الدوز» نوشته‌ام که در حال حاضر نگارش نهایی آن را با همراهی اعظم بروجردی انجام می‌دهیم.

به گزارش دیباچه مریم دوستی درباره تازه‌ترین فعالیت خود در سینما گفت: فیلمنامه‌ای را با عنوان «الدوز» به همراه اعظم بروجردی به نگارش در آوردم که در ژانر دفاع مقدس و بستر اتفاقات جامعه امروز است.

مریم دوستی:احوالات فیلم‌های سخیف بهتر از هر اثر دیگری در سینما است

این کاگردان جوان مکه که فیلم سینمایی «دریاچه ماهی» را در نوبت اکران پاییز دارد عنوان کرد: این فیلمنامه که در حال نگارش‌های نهایی آن هستیم قسمت خاصی از زندگی یک همسر شهید است که آن را به تصویر خواهیم کشید.

او همچنین گفت: متأسفانه ژانرهای جدی و اجتماعی و دفاع مقدس و فیلم های ارزشی در بین سینما داران و سر گروه ها کمتر و شاید اصلا مورد حمایت واقع نمی‌شوند، همه به دنبال فیلم‌های کمدی هستند و حتی کمدی‌های سخیف اوضاع‌شان به مراتب از احوالات دیگر فیلم ها بهتر است.

دوستی در پایان در ارتباط با اینکه ایا در تلاش است که در جشنواره فیلم فجر سال جاری با «الدوز» حضور یابد گفت: من زیاد به جشنواره فجر و فضاهای آن اعتقادی ندارم، به نظرم فضای جشنواره فیلم فجر کمی مسموم است و باند بازی‌ها گویا قابل کنترل نیست. با وجود دستِ رو شده خیلی‌ها همچنان بیراهه در سینمای ایران ادامه دارد و اگر در مسیر اصلی قرار بگیرید به صورت حرفه‌ای یا حتی اگر شده غیر مستقیم سنگ اندازی‌ها شروع می‌شود.

برچسب ها: دیباچه
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده