يکشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۹  |  Sunday, 25 October 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۶۱۰۱
تاریخ انتشار : ۵۴ : ۱۰ - ۲۷ تير ۱۳۹۶
نمایش «نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه» به کارگردانی کیومرث مرادی با تغییرات بسیاری در متن از 5 مرداد در تئاتر مستقل تهران روی صحنه می‌رود.

به گزارش دیباچه، «نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه» با حضور چهره‌هایی همچون هانا کامکار، آزاده صمدی و پانته‌آ پناهی‌ها اجرا خواهد شد.

«نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه» در سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر کاندید بهترین موسیقی شد و پانته‌آ پناهی‌ها برای این اجرا به عنوان بهترین بازیگر سال از سوی انجمن بازیگران خانه تئاتر برگزیده شده است.

این نمایش آذر و دی ماه سال گذشته با بیش از 50 اجرا در تماشاخانه پالیز به صحنه رفت و با استقبال خوبی از سوی تماشاگران مواجه شده است.

«نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه»  روی صحنه اجرا می شود

« نامه‌های عاشقانه از خاورمیانه» با تغییرات مهمی در اجرا و متن قصد دارد اثر متفاوتی نسبت به اجرای سال گذشته به مخاطبان خود ارائه دهد همچنین موسیقی این نمایش توسط هانا کامکار طراحی شده است و به صورت زنده با 6 نوازنده اجرا خواهد شد.

«هملت، تهران2017 »نمایش اخیر کیومرث مرادی به عنوان اولین نمایش موفق و پرفروش پردیس تئاتر شهرزاد هم اکنون در حال اجراست.

پیش‌فروش بلیت‌های این نمایش از ساعت 12ظهر چهارشنبه 28 تیر ماه در سایت تیوال آغاز خواهد شد.

عوامل و دست‌اندرکاران این نمایش عبارتند از: کارگردان: کیومرث مرادی، مجری طرح و مدیر تولید: محمد قدس، طراح صدا: آیدین الفت، طراح لباس: ندا نصر، طراح گریم: لعیا خرامان، گروه کارگردانی: رکسانا بهرام، محمدرضانژاد، ماهان شهیدی زاده، کیهان پرچمی، مدیر تبلیغات: علی ژیان، مشاور رسانه‌ای: منصوره بسمل، تبلیغات مجازی: گروه جارچی.

منبع: ایلنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده