يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳  |  Sunday, 21 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۴۶۰۹۱
تاریخ انتشار : ۱۴ : ۰۹ - ۲۷ تير ۱۳۹۶
«موزه مجازی و بین‌المللی هنر کودک» با هدف پلی ارتباطی میان کودکان جهان با زبان مشترک هنر و برای گسترش صلح در جهان رونمایی می‌شود.

به گزارش دیباچه، «موزه مجازی و بین‌المللی هنر کودک» با هدف پلی ارتباطی میان کودکان جهان با زبان مشترک هنر و برای گسترش صلح در جهان رونمایی می‌شود.

وبسایت موزه مجازی و بین‌المللی هنر کودک رونمایی شد

آئین رونمایی از وبسایت «موزه مجازی هنر کودک» روز سه‌شنبه ۲۷ تیر ماه از ساعت 15:30 تا ۱۸ در سالن همایش موزه ملی ایران، و با حضور اعضای هیأت مؤسس این موزه و تنی چند از کار‌شناسان و متخصصان امور کودکان و موزه برگزار خواهد شد.

موزه مجازی و بین‌المللی هنر کودک مجموعه‌ای از فعالیت‌های هنری کودکان است. نمایشگاه دائمی برای آثار کودکان تا ۱۲ سال که علاوه بر آن اهداف آموزشی و پژوهشی را نیز دنبال می‌کند.

بنا به گفته بنیان‌گذاران، این موزه فرصتی است برای دیدار کودکان از نمونه فعالیت‌های هنری یکدیگر در سرتاسر دنیا. آثار مربوط به کودکان تا سن ۱۲ سالگی ثبت خواهد شد و این آثار شامل تصویرهای نقاشی، عکس، حجم (D media/ sculpture۳) و... خواهد بود.

امکان برقراری ارتباط میان معلمان و والدین کودک و ایجاد فرصت‌های مطالعاتی موردی، با موضوعاتی نظیر گروه‌های سنی، طول زمان رشد، شاخه‌های هنر و شیوه‌های آموزش، از برنامه‌های اعلام شدهٔ این موزه است. مخاطبان این موزه علاوه بر کودکان، والدین و مربیان، روان‌شناسان و پژوهشگران کودک هم هستند. آموزش هنر به کودکان، همکاری با محققان و پژوهشگران حوزه کودک و ارائه نتیجه کار به علاقمندان و شرکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی از دیگر برنامه‌های در دست اقدام این موزه است.

منبع: ایلنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳
ملی پوش ریکرو ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

حضور در المپیک رویای هر ورزشکاری است/مطمئن بودم سهمیه می‌گیرم

۱۷:۵۶  -  ۲۱ تير ۱۴۰۳
پربازدیدها
آخرین اخبار