پنجشنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۹  |  Thursday, 29 October 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۶۰۲۲
تاریخ انتشار : ۰۲ : ۱۱ - ۲۵ تير ۱۳۹۶
نمایش «آناکارنینا» به نویسندگی و کارگردانی آرش عباسی در آخرین روز اجرای خود در دو نوبت به صحنه می‌رود.

به گزارش دیباچه، آرش عباسی در این‌باره گفت: با توجه به استقبالی که از این نمایش صورت گرفته روز سه‌شنبه (۲۷تیرماه) در دو نوبت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰ اجرای فوق‌العاده خواهیم داشت.

«آناکارنینا» دو اجرایی شد

«آناکارنینا» که از ۳۰ خردادماه در سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه رفته است، در مدت زمان اجرای خود تماشاگران زیادی را به سالن اجرا کشانده و روز ۲۷ تیرماه به کار خود پایان می‌دهد.

داستان این نمایش با بازی معصومه رحمانی و بهنام شرفی درباره یک مجری معروف تلویزیونی است که در پانصدمین برنامه‌اش مهمان ویژه‌ای دارد. همسر سابق او که بازیگر نقش «آناکارنینا» بوده با او به گفت‌وگو می‌نشیند درباره زندگی و خاطرات خود صحبت می‌کنند.

عباسی پیش از این درباره اجرای این نمایش گفته بود: «آنارکانینا» اقتباسی امروزی از رمان «آنارکانینا» نوشته لئو تولستوی و با حداقل پایبندی به اصل داستان است. این نمایشنامه در راستای کار قبلی‌ام یعنی «نویسنده مرده است» نوشته شده که به آن علاقه قلبی زیادی داشتم و سال‌هاست درگیر آن هستم. آن نمایش که مدتی قبل هم اجرای عمومی شد، درباره یک ستاره معروف سینمای ایران بود و در «آناکارنینا» هم داستان درباره یک ستاره سینماست.

منبع: ایسنا
برچسب ها: دیباچه ، آناکارنینا
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده