سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹  |  Tuesday, 20 October 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۵۹۴۱
تاریخ انتشار : ۱۲ : ۱۰ - ۲۲ تير ۱۳۹۶
مهدی گلستانه گفت: به تازگی در خواست صدور پروانه ساخت برای فیلمنامه «حرف‌های در گوشی» کرده‌ایم که بعد از دریافت آن می‌توانیم وارد پروسه تولید فیلم شویم.

به گزارش دیباچه، مهدی گلستانه در ارتباط با روند پی‌گیری‌هایش برای ساخت فیلم سینمایی «حرف‌های درگوشی» گفت: مدتی است که در خواست پروانه سخت داده‌‌‌‌‌‌‌ایم و آمادگی این را داریم که به محض دریافت پروانه ساخت وارد پروسه تولید این اثر سینمایی شویم.

«حرف‌های درگوشی» مهدی گلستانه در انتظار پروانه ساخت

او گفت: فیلمبرداری این فیلم طی 2 ماه انجام خواهد شد و امیدوارم اولین نمایش آن در جشنواره فیلم فجر سینمای ایران باشد.

وی در ادامه صحبت‌هایش در پاسخ به این پرسش که تا چه اندازه مراحل پیش تولید را سپری کرده است گفت: تقریبا تمام لوکیشن‌ها را انتخاب کرده‌ایم و مشخص هستند که قرار است در کجا فیلمبرداری داشته باشیم. از طرفی با بازیگران نیز صحبت داشته‌ام و حتی در مورد مبلغ هم به توافقات لازم رسیده‌ایم همچنین سایر عوامل پشت دوربین نیز مشخص هستند اما به دلیل اینکه هنوز پروانه ساخت فیلم صادر نشده است قرار داد مکتوبی را ثبت نکرده‌ایم.

نگارش فیلم‌نامه «حرف‌های در گوشی»بر عهده حسین نمازی کارگردان جوان سینما بوده است. تعداد بازیگران فیلم‌نامه «حرف‌های در گوشی» تقریباً قابل توجه است و در این فیلم شاهد 6 بازیگر زن و 3 بازیگر مرد هستیم که هر کدام از آنها ایفاگر نقش‌های تاثیرگذاری خواهند بود.

منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده