چهارشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۹  |  Wednesday, 28 October 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۵۹۰۰
تاریخ انتشار : ۲۲ : ۱۱ - ۲۱ تير ۱۳۹۶
تله تئاتر «پیچ تند» با بازی مجید صالحی پنجشنبه (22 تیرماه) از شبکه چهار سیما پخش می شود.
به گزارش دیباچه، شبکه چهار سیما که از دو هفته گذشته (اول ایام تابستان)پخش مجدد تله تئاتر را در دستور کار خود قرار داده است این هفته تله تئاتر «پیچ تند» به کارگردانی مهرداد رایانی مخصوص را روانه آنتن پخش می کند.

مجید صالحی در «پیچ تند» شبکه چهار سیما

داستان تله تئاتر"پیچ تند" درباره دو برادر با روحیات متفاوت است، آنها در پیچ جاده ای زندگی می کنند و از تعمیر و فروش ماشین های خراب برای خود شغل درست کرده اند، به همین خاطر آن ها 24 بار به مدیر کل اداره راه ، نامه می نویسند اما هیچ وقت جوابی از وی دریافت نمی کنند، دست بر قضا روزی مدیر کل از همان جاده در حال عبور است که ماشین وی خراب می شود...
در این تئاتر تلویزیونی سیامک صفری، مجید صالحی و علیرضا مهران به ایفای نقش پرداخته اند و مهرداد رایانی مخصوص کارگردان هنری و مسعود فروتن کارگردان تلویزیونی این مجموعه را برعهده داشته اند.
"پیچ تند" به تهیه‌کنندگی شهرام ریحانی تهیه شده و اقتباسی از یک اثر آلمانی و کمیک نوشته تانکر دز است که مترجمی آن را اصغر نصرتی برعهده داشته است.
شایان ذکر است هر هفته پنجشنبه‌ها ساعت 23 یک تله‌فیلم یا تله‌تئاتر منتخب از تولیدات شبکه چهار سیما نمایش داده می شود و از ابتدای پاییز نیز مجموعه‌های نمایشی جدید در این ساعت از شبکه چهار پخش خواهند شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده