يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳  |  Sunday, 21 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۴۵۷۹۲
تاریخ انتشار : ۴۶ : ۱۰ - ۱۸ تير ۱۳۹۶
برنامه پایش برگزار می کند:
برنامه تحلیلی و اقتصادی پایش بمنظور معرفی و تشویق جوانان کارآفرین که در حوزه های مختلف دست به ابداع و ابتکارزده اند، مسابقه انتخاب کارآفرین برتر از سوی مخاطبان تلویزیون برگزار می کند.
به گزارش دیباچه، در این مسابقه از جوانان فعال زیر 30 سال خواسته شده است تا بخش از فعالیت و کارآفرینی خود را بصورت فیلم و عکس به شبکه اجتماعی برنامه پایش ارسال کنند و مردم با مراجعه به این شبکه ها و تماشای فیلم ها، به کارآفرینان امتیاز دهند. پس از انتخاب، پنج جوان موفق برای معرفی فعالیت خود به برنامه پایش دعوت خواهند شد.

مسابقه کارآفرینان جوان موفق به انتخاب مردم

 در برنامه امشب 18 تیر پایش همچنین چهار کارآفرین موفق به برنامه می آیند. مهدی غریب زاده، میرعلی رحیمی موسوی، سید اسماعیل قشمشم و رضوانه مجلسی. در سوال نظرسنجی برنامه این هفته هم از بینندگان پرسیده شده است: به نظر شما کدام بازار تا پایان امسال بازدهی بالاتری خواهد داشت؟ 1- بورس سهام  2- سپرده گذاری در بانک 3- طلا  4- مسکن. بينندگان مي‌توانند براي شركت در اين نظرسنجي عدد گزينه مورد نظر را به شماره پيامك 30000111 ارسال كنند.

برنامه پايش به تهیه کنندگی محسن تربیت دوست، كاري از گروه دانش و اقتصاد شبكه يك سيما است كه يكشنبه ها بعد از سريال شبانگاهي با اجراي كياداود اسفندياري از اين شبكه پخش مي شود.
برچسب ها: دیباچه ، پایش
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳
ملی پوش ریکرو ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

حضور در المپیک رویای هر ورزشکاری است/مطمئن بودم سهمیه می‌گیرم

۱۷:۵۶  -  ۲۱ تير ۱۴۰۳
پربازدیدها
آخرین اخبار