شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹  |  Saturday, 27 February 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۵۴۸
تاریخ انتشار : ۱۶ : ۱۳ - ۱۳ بهمن ۱۳۹۴
فیلم کوتاه «ماجرای یک‌ شب بارانی» ساخته مهدی فردقادری در پانزدهمین دوره جشنواره فیلم آلاسکا موفق به دریافت تقدیر ویژه هیات داوران شد.دیباچه:

«ماجرای یک‌ شب بارانی» سومین فیلم کوتاه پلان-سکانس مهدی فردقادری در پانزدهمین دوره جشنواره فیلم آلاسکا که در آن ۳۳ فیلم از سراسر جهان در بخش‌های مختلف جشنواره اکران شدند، موفق به دریافت تقدیر ویژه هیات داوران شد.

دیباچه-ماجرای یک‌ شب بارانی


فردقادری «ماجرای یک‌ شب بارانی» را پس از «تناوب» و «دایره‌های معکوس» به تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان تهران تولید کرده است و تاکنون ضمن اکران در بیش از ۱۵ جشنواره در سراسر آمریکا، موفق به دریافت جایزه بزرگ هیات داوران جشنواره «سینمای جدید» هالیوود، جایزه بهترین فیلم جشنواره «سن پدرو» لس‌ آنجلس، جایزه بهترین فیلم جشنواره «کلونی» اوهایو، جایزه بزرگ و جایزه بهترین فیلم تماشاگران جشنواره «از فیلم دیدن نترس» یوتا، جایزه بهترین فیلم آکادمی «کارولینا» نیویورک و جایزه منتخب تماشاگران جشنواره «هارلم» نیویورک شده است. این فیلم همچنین در جوایز آکادمی واشنگتن نیز نامزد دریافت چهار جایزه اصلی بوده است.

به نقل از مهر، فیلم‌های فردقادری تاکنون در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی زیادی به نمایش در آمده و موفق به کسب بیش از ۳۰ جایزه شده‌اند.

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹