چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹  |  Wednesday, 23 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۴۴۱۹
تاریخ انتشار : ۳۷ : ۱۱ - ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶
برنامه اقتصادی پایش امشب یکشنبه31اردیبهشت ضمن پیگیری موضوعات اقتصادی روز و مشکلات تولیدکنندگان، روش های موفقیت در کسب و کار را به بینندگان معرفی می کند.
به گزارش دیباچه، «پایش» امشب میزبان هشت کارآفرین برتر کشور در حوزه های مختلف تولیدی از جمله نرم افزار، سخت افزار، سایت های آموزشی و تولید پنجره های دوجداره خواهد بود که ضمن معرفی کسب خود، رموز موفقیت و موانع پیش روی کسب و کار خود را بیان خواهند کرد.

میزبانی از هشت کارآفرین برتر کشور امشب در برنامه «پایش»

 علی هدایتی، وحید اقطاعی، راحله عباسی، نغمه عقیلی، سید اسماعیل قشمشم، حامد ابرقویی، امین اسماعیلی و علیرضا سوارانی هشت کارآفرینی هستند که امشب با کوله باری از تجربه موفق در راه اندازی کسب و کار جدید، به برنامه تحلیلی پایش می آیند.

 در سوال نظرسنجی برنامه این هفته هم از بینندگان پرسیده شده است: برای کدام هدف پایش را تماشا می کنید؟ 1- پیگیری مشکلات کسب و کار  2- تحلیل اقتصادی  3- راز موفقیت کارآفرینان. بينندگان مي‌توانند براي شركت در اين نظرسنجي عدد گزينه مورد نظر را به شماره پيامك 30000111 ارسال كنند.
میزبانی از هشت کارآفرین برتر کشور امشب در برنامه «پایش»

برنامه پايش كاري از گروه دانش و اقتصاد شبكه يك سيما است كه يكشنبه ها بعد از سريال شبانگاهي با اجراي كياداود اسفندياري از اين شبكه پخش مي شود.
برچسب ها: دیباچه ، پایش
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
پربازدیدها
آخرین اخبار