شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹  |  Saturday, 19 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۴۴۱۸
تاریخ انتشار : ۲۸ : ۱۱ - ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶
قسمت 24 مجموعه نمایشی «از اینجا تا اونجا» به کارگردانی مسعود عسگری با موضوع مواد مخدر، امروز 31 اردیبهشت ساعت 16 به روی آنتن خواهد رفت.
به گزارش دیباچه، این مجموعه نمایشی به تهیه کنندگی جمشید تربتی با محوریت پیشگیری از گرایش جوانان به مصرف مواد مخدر، تولید شده که دارای دو اپیزود متفاوت در دو دوره زمانی قجر و رئال است. در هر کدام از این دوران، بازیگران ثابت و مهمان مقابل دوربین رفتند و بهراد خرازی"استند آپ من" این مجموعه تلویزیونی است. 
نگاه طنازانه مجموعه نمایشی«از اینجا تا اونجا» به آثار شوم مواد مخدر صنعتی

مجموعه نمایشی از اینجا تا اونجا در۲۶ قسمت۳۰ دقیقه ای، درگروه اجتماعی شبکه یک سیما و با مشارکت ستاد مبارزه با مخدر تهیه و تولید شده است. دو قسمت پایانی این مجموعه نیز روزهای سه شنبه و چهارشنبه دوم و سوم خرداد حوالی ساعت 16 از شبکه یک پخش خواهد شد. 
نگاه طنازانه مجموعه نمایشی«از اینجا تا اونجا» به آثار شوم مواد مخدر صنعتی

عوامل تولید این مجموعه عبارتند از: مدیرصدابرداری محمد حبیبی، نویسندگان سینا سعید وزیری و محمدرضا عباس نژاد، طراح گریم مهیا میمی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز جاوید یزدانی، گروه کارگردانی مهدی حسینی و علیرضا الهی، منشی صحنه آناهیتا کارخانه، تدوینگر رسول محزون، آهنگساز امیر عباسیان، طراح صحنه و لباس امیر بنایی، مدیر تولید: فرجام نیک فرجام.

نگاه طنازانه مجموعه نمایشی«از اینجا تا اونجا» به آثار شوم مواد مخدر صنعتی
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
یک انتخاب خوب در خانه سینما با رعایت پروتکل های بهداشتی رقم خورد

محمد علی نجفی رئیس هیات مدیره خانه سینما شد ؛ علی قائم مقامی تهیه کننده سینما به عنوان سخنگو ادامه کار می دهد !

۱۵:۰۳  -  ۱۵ شهريور ۱۳۹۹