سه‌شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۳  |  Tuesday, 23 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۴۳۷۳۳
تاریخ انتشار : ۴۱ : ۱۴ - ۲۸ فروردين ۱۳۹۶
هاتف علیمردانی کارگردان «آباجان» اعلام کرد که نه تیزری برای تبلیغات به شبکه های ماهواره ای داده‌اند و نه مشاهده کرده‌اند که تیزر این فیلم از ماهواره پخش شود.

به گزارش دیباچه، در حالی که این روزها برخی سایت‌ها اعلام می‌کنند که تیزرهای فیلم «آباجان» از شبکه های ماهواره ای فارسی‌زبان پخش می شود هاتف علیمردانی کارگردان اثر تاکید می کند که نه تیزری به ماهواره داده و نه دیده است که این شبکه‌ها تبلیغات فیلمش را پخش کنند.

کارگردان «آباجان»: ما به عنوان دست اندرکاران فیلم از پخش تیزر در ماهواره اطلاعی نداشته ایم

علیمردانی درباره پخش تیزرهای این فیلم از شبکه های ماهواره ای گفت: هرچند من ندیده ام که شبکه های ماهواره ای تیزرهای «آباجان» را پخش کنند اما مثل شما شنیده ام که این اتفاق افتاده است.

وی افزود: ما پیش از عید نوروز همزمان با اکران این اثر حدود ۲۰ تیزر و آنونس از «آباجان» در سایت های رسمی کشور و کانال های تلگرامی منتشر کردیم که این تیزرها قابل دانلود و استفاده از سوی همگان است و باز هم تاکید می کنم ما به عنوان دست اندرکاران فیلم از پخش تیزر در ماهواره اطلاعی نداشته و حتی تیزر مربوطه را هم ندیده ایم.

این کارگردان عنوان کرد: ما تیزری به صورت سفارشی به شبکه های ماهواره ای نداده ایم و اگر این اتفاق افتاده است به این دلیل است که این تیزرها در دسترس قرار دارند.

وی در پایان با اشاره به فروش خوب این فیلم گفت: هرچند تعداد سالن های نمایش دهنده «آباجان» کم است اما این فیلم تاکنون توانسته به فروش خوبی دست یابد و امیدواریم فروش «آباجان» به آن رقمی که مدنظرمان است، برسد.

منبع: مهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
غمی که برای سینمای ایران پایان ندارد

سعید راد، هنرمندی که غریبانه از میان ما رفت!

۱۴:۴۰  -  ۰۱ مرداد ۱۴۰۳
۱۰ ماه سخت برای بازیگرفیلم سینمایی «سفر سنگ»

خبر‌های نگران کننده دختر سعید راد، هنرمند پیشکسوت کشورمان درباره روند درمان پدرش!

۱۳:۱۳  -  ۳۱ تير ۱۴۰۳
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳