چهارشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۲  |  Wednesday, 29 November 2023

دیباچه

کد خبر: ۴۳۶۵۸
تاریخ انتشار : ۳۸ : ۰۹ - ۲۶ فروردين ۱۳۹۶
شبنم مقدمی می‌گوید، حضورش در فیلم سینمایی «اکسیدان» بسیار متفاوت است و تماشاگران را شگفت‌زده خواهد کرد.

به گزارش دیباچه، شبنم مقدمی که چندی قبل بازی در فیلم سینمایی «اکسیدان» را به پایان رساند، درباره حضورش در این فیلم سینمایی و تجربه همکاری با حامد محمدی کارگردان و نویسنده فیلم سینمایی «اکسیدان» بیان کرد: این نخستین تجربه من با آقای حامد محمدی است و البته بسیار تجربه خوب و شیرینی هم بود. کار با ایشان برای بازیگر دلچسب است چرا که ایشان اهل تعامل و بسیار پیشنهادپذیر هستند. با سعه صدر نظرات را می‌شنوند و این کار با ایشان را برای بازیگری مثل من جذاب می‌کند.

شبنم مقدمی: فریفتن تماشاگر با طنز سخیف بی‌محتوا را نمی پسندم

او درباره محتوای این فیلم سینمایی و علاقه‌مندی خود به سینمای کمدی نیز گفت: من از علاقه‌مندانِ سینمای کمدی هستم. کار کردن در این گونه سینمایی را دوست دارم ولی نه هر نوع کمدی؛ کمدی فاخر که به شأن و اخلاق تماشاگر احترام بگذارد. فریفتن تماشاگر با طنز سخیف بی‌محتوا را نمی پسندم. قیمت خنداندن تماشاگر، مهم است.

مقدمی حضورش در این فیلم را بسیار متفاوت توصیف کرد و افزود: راستش ترجیح می‌دهم راجع به ویژگی‌های نقشم در اکسیدان زیاد حرفی نزنم. ترجیح می‌دهم شما و سایر تماشاگران را شگفت‌زده کنم که می‌دانم این طور خواهد شد. همین قدر بگویم که شبنم مقدمی بسیار متفاوتی خواهید دید؛ از هر لحاظ. در کارنامه‌ام نقشی حتی شبیه به «شهره» نداشته‌ام.

او ادامه داد: هر نقشی با هر ظاهر و رفتار و گفتار و شکل تازه، امکان زندگی کردن به جای انسانی دیگر را به من می‌دهد. شهره، آدم دوری بود که در این فیلم پیدایش کردم و با او و زندگی او آشنا شدم و مدتی کوتاه، به جایش زندگی کردم. در گفت‌وگوها با آقای محمدی، قبل و در طول فیلمبرداری، زنی ساخته شد که خواهید دید و خواهید شناخت و قضاوت خواهید کرد.

مقدمی در پاسخ به این پرسش که عنوان فیلم بیش از هر چیز او را به یاد چه می اندازد، گفت: اگر مقصودتان کلمه اکسیدان است، حتما من و همه را به یاد رنگ مو و دکلره می‌اندازد!

او که در این فیلم بیشترین بازی را با جواد عزتی و امیر جعفری به عنوان دو بازیگر اصلی فیلم دارد، درباره همکاری با آن‌ها گفت: امیر جعفری و جواد عزتی بی‌شک از بهترین‌های این حرفه‌اند؛ بهترین به معنای کامل کلمه. ما به دلیل ریشه مشترک تئاتری، آشنایان امروز و دیروز نیستیم با هم. روی صحنه و مقابل دوربین بارها یکدیگر را تجربه کرده‌ایم. در این فیلم هم قرار گرفتن کنار این دو عزیز کاربلد و حرفه‌ای برایم مثل همیشه آرامش‌بخش بود.

مقدمی که معتقد است اکسیدان با استقبال خوبی از سمت مخاطبان در اکران مواجه خواهد شد، افزود: فکر می‌کنم مردم فیلم را دوست خواهند داشت و از آن استقبال خواهد شد. مطمئناً فروش خوبی خواهد داشت. حدس و گمان رقم و مبلغ از من نخواهید که در این زمینه استعدادی ندارم! فقط مطمئن هستم فروش خوب و رقم خاصی خواهد بود.


منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو دیباچه با مدیر اجرایی میز ملی گردشگری عشایر

میز ملی گردشگری عشایر می‌تواند اقتصاد را وارد زندگی  عشایر کند!

۱۶:۵۷  -  ۰۴ آذر ۱۴۰۲
تیرانداز المپیکی ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

خوشحالم که قرار است کنار بهترین‌های جهان تیر بزنم/ فکر نمی‌کردم روزی نفر دوم جهان شوم!

۱۱:۰۲  -  ۰۴ آذر ۱۴۰۲
پس لرزه های یک مصاحبه تلویزیونی!

آب خوردن مثل صِغَرِسنی!

۱۸:۰۱  -  ۰۵ آذر ۱۴۰۲
آرامشی که دیگر در پرسپولیس وجود ندارد!

خانه پرسر و صدا!

۱۶:۳۹  -  ۳۰ آبان ۱۴۰۲
گفت و گو دیباچه با تهیه کننده مجموعه پویانمایی« شکرستان »

دغدغه حفظ محیط زیست و بحران کم آبی، به شکرستان رسید!  

۱۵:۵۸  -  ۳۰ آبان ۱۴۰۲
بهت جامعه سینمایی کشور از درگذشت بیتا فرهی

خداحافظی با بازیگر «هامون» و «بانو»

۱۵:۰۵  -  ۰۴ آذر ۱۴۰۲
مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفتگو با دیباچه:

جشنواره سرود فجر برگزار می‌شود/ سرود، قابلیت داشتن یک جشنواره بزرگ و مستقل را دارد!

۱۵:۴۱  -  ۳۰ آبان ۱۴۰۲
گزارش ویدئویی دیباچه

موجوداتی عجیب در صحنه تئاتر/ از اسفرود بی دم چه می دانید؟

۱۶:۴۶  -  ۳۰ آبان ۱۴۰۲
آخرین اخبار