شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳  |  Saturday, 20 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۴۳۶۵۸
تاریخ انتشار : ۳۸ : ۰۹ - ۲۶ فروردين ۱۳۹۶
شبنم مقدمی می‌گوید، حضورش در فیلم سینمایی «اکسیدان» بسیار متفاوت است و تماشاگران را شگفت‌زده خواهد کرد.

به گزارش دیباچه، شبنم مقدمی که چندی قبل بازی در فیلم سینمایی «اکسیدان» را به پایان رساند، درباره حضورش در این فیلم سینمایی و تجربه همکاری با حامد محمدی کارگردان و نویسنده فیلم سینمایی «اکسیدان» بیان کرد: این نخستین تجربه من با آقای حامد محمدی است و البته بسیار تجربه خوب و شیرینی هم بود. کار با ایشان برای بازیگر دلچسب است چرا که ایشان اهل تعامل و بسیار پیشنهادپذیر هستند. با سعه صدر نظرات را می‌شنوند و این کار با ایشان را برای بازیگری مثل من جذاب می‌کند.

شبنم مقدمی: فریفتن تماشاگر با طنز سخیف بی‌محتوا را نمی پسندم

او درباره محتوای این فیلم سینمایی و علاقه‌مندی خود به سینمای کمدی نیز گفت: من از علاقه‌مندانِ سینمای کمدی هستم. کار کردن در این گونه سینمایی را دوست دارم ولی نه هر نوع کمدی؛ کمدی فاخر که به شأن و اخلاق تماشاگر احترام بگذارد. فریفتن تماشاگر با طنز سخیف بی‌محتوا را نمی پسندم. قیمت خنداندن تماشاگر، مهم است.

مقدمی حضورش در این فیلم را بسیار متفاوت توصیف کرد و افزود: راستش ترجیح می‌دهم راجع به ویژگی‌های نقشم در اکسیدان زیاد حرفی نزنم. ترجیح می‌دهم شما و سایر تماشاگران را شگفت‌زده کنم که می‌دانم این طور خواهد شد. همین قدر بگویم که شبنم مقدمی بسیار متفاوتی خواهید دید؛ از هر لحاظ. در کارنامه‌ام نقشی حتی شبیه به «شهره» نداشته‌ام.

او ادامه داد: هر نقشی با هر ظاهر و رفتار و گفتار و شکل تازه، امکان زندگی کردن به جای انسانی دیگر را به من می‌دهد. شهره، آدم دوری بود که در این فیلم پیدایش کردم و با او و زندگی او آشنا شدم و مدتی کوتاه، به جایش زندگی کردم. در گفت‌وگوها با آقای محمدی، قبل و در طول فیلمبرداری، زنی ساخته شد که خواهید دید و خواهید شناخت و قضاوت خواهید کرد.

مقدمی در پاسخ به این پرسش که عنوان فیلم بیش از هر چیز او را به یاد چه می اندازد، گفت: اگر مقصودتان کلمه اکسیدان است، حتما من و همه را به یاد رنگ مو و دکلره می‌اندازد!

او که در این فیلم بیشترین بازی را با جواد عزتی و امیر جعفری به عنوان دو بازیگر اصلی فیلم دارد، درباره همکاری با آن‌ها گفت: امیر جعفری و جواد عزتی بی‌شک از بهترین‌های این حرفه‌اند؛ بهترین به معنای کامل کلمه. ما به دلیل ریشه مشترک تئاتری، آشنایان امروز و دیروز نیستیم با هم. روی صحنه و مقابل دوربین بارها یکدیگر را تجربه کرده‌ایم. در این فیلم هم قرار گرفتن کنار این دو عزیز کاربلد و حرفه‌ای برایم مثل همیشه آرامش‌بخش بود.

مقدمی که معتقد است اکسیدان با استقبال خوبی از سمت مخاطبان در اکران مواجه خواهد شد، افزود: فکر می‌کنم مردم فیلم را دوست خواهند داشت و از آن استقبال خواهد شد. مطمئناً فروش خوبی خواهد داشت. حدس و گمان رقم و مبلغ از من نخواهید که در این زمینه استعدادی ندارم! فقط مطمئن هستم فروش خوب و رقم خاصی خواهد بود.


منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳
ملی پوش ریکرو ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

حضور در المپیک رویای هر ورزشکاری است/مطمئن بودم سهمیه می‌گیرم

۱۷:۵۶  -  ۲۱ تير ۱۴۰۳
پربازدیدها
آخرین اخبار