پنجشنبه ۰۱ مهر ۱۴۰۰  |  Thursday, 23 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۳۲۰۸
تاریخ انتشار : ۴۵ : ۱۱ - ۲۵ اسفند ۱۳۹۵
مریم سعادت بازیگر سینما، تئاتر، تلویزیون و عروسک‌گردان می‌گوید که از ابتدا قرار نبوده وارد دنیای تئاتر عروسکی شود بر حسب اتفاق به این رشته سوق پیدا کرده و بعد فهمیده که چه دنیای عجیبی عروسک‌ها دارند.

به گزارش دیباچه، مریم سعادت بازیگر سینما، تئاتر، تلویزیون و عروسک‌گردان شب گذشته در برنامه خندوانه شرکت کرده و خاطراتی از چگونگی روی آوردنش به عرصه تئاتر عروسکی تعریف کرد.

مریم سعادت : یکی از دخترهایی بودم که رضا بابک به خواستگاریم آمد!

وی در این باره عنوان کرد: دیپلمم هنرهای تجسمی بود دوست داشتم طراحی صحنه بخوانم روزی که برای گرفتن کارت رفتم متوجه شدم اشتباه رفته‌ام و آن روز ، روز امتحان است نه توزیع کارت. پشت در بودم مدام در می‌زدم هر چه قدر بقیه می‌گفتند سال بعد من گوش نمی‌دادم تا اینکه رییس دانشگاه آمد و من بغض کردم و او هم گفت که فردا با بچه‌های عروسکی امتحان بدهم.

خلاصه قرار شد اگر پذیرفته شدم کمک کند تا تغییر رشته بدهم اما من ترم اول را هم مجبور شدم بخوانم، از بین دو هزار متقاضی، فقط چهار نفر می‌خواستند من هم یکی از آنها شدم یک ترم خواندم و بعد فهمیدم چه دنیای گسترده و عجیب و غریبی است خلاصه علاقه‌مند شدم و در این رشته باقی ماندم.

این صدا پیشه نوک‌طلا و عروسک‌گردان زی‌زی‌گولو اظهار داشت: سال 69 مرضیه برومند دوست صمیمی و معلم همیشگی‌ام مشغول ساخت «آرایشگاه زیبا» بود و من مشغول ساخت عروسک و کارگردانی. او به همراه رسول نجفیان و احمد بهبهانی فیلمنامه سریالش را می‌نوشت که من پیشنهاد دادم اگر نقش کوچکی باشد بازی کنم و یکی از دخترهایی شدم که رضا بابک به خواستگاریش می‌رفت.

منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
«بهنام صبوحی»، موسیقی دان و ترانه سرای کودک در گفتگو با "دیباچه" مطرح کرد:

آهنگسازان ما از اینکه بگویند آهنگساز کودک هستند واهمه دارند | آخرین خبر‌ها از ساخت موسیقی پروژه " شهر گربه‌ها "

۱۰:۰۰  -  ۳۱ شهريور ۱۴۰۰
گفتگو دیباچه با «مسعود صابری» جراح مغز و اعصاب و خواننده موفق این روز‌های موسیقی ایران

توانایی در تلفیق معنادار موسیقی سنتی و پاپ، انقلابی بزرگ در عرصه موسیقی کشور است | « دکتر مسعود » بزودی در دسترس مخاطبان قرار می گیرد

۱۳:۰۴  -  ۲۷ شهريور ۱۴۰۰
گفتگو دیباچه با «عباس غزالی» به بهانه ساخت فیلم جدید کوتاهش

"لبخند ماسک" نگاهی به قربانیان معضلات اجتماعی دارد | پلتفرم‌ها در ایران به لطف کرونا خیلی زود رونق گرفتند!

۱۰:۰۳  -  ۲۷ شهريور ۱۴۰۰
وقتی ایلیا منفرد دیگر به اوج خود برنگشت

آهنگ مشهور «گل ارکیده» چگونه ساخته شد؟

۱۸:۰۷  -  ۲۴ شهريور ۱۴۰۰
حامد تأملی طراح و تولیدکننده اسباب‌بازی در گفتگو با پایگاه خبری دیباچه بیان کرد:

شورای نظارت بر اسباب‌بازی باید به عنوان یک نهاد کاملا مستقل عمل کند | بازی و اسباب بازی مختص رده بندی سنی کودک و نوجوان نیست!

۱۵:۲۶  -  ۲۷ شهريور ۱۴۰۰
انتقاد‌های تند فیلمساز و منتقد جوان سینما در خصوص کیفیت آثار کمدی حال حاضر

بهارلو: فیلمِ وحشت می‌سازند، به جای ترساندن، مخاطب را به خنده می‌اندازد | آثاری نظیر «مردم معمولی»، «دراکولا» اثر فرهنگی نیستند!

۱۶:۴۳  -  ۲۴ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار