شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۹  |  Saturday, 23 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۳۱۵۵
تاریخ انتشار : ۱۱ : ۱۱ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۵
تهیه کننده فیلم سینمایی «سه بیگانه» به نحوه پخش تیزرهای فیلمش از رسانه ملی واکنش نشان داد.

به گزارش دیباچه، «مسعود ردائی» تهیه کننده فیلم سینمایی «سه بیگانه» که هم اکنون در سینماهای کشور در حال اکران است، گفت: تصور می‌شد با تغییر رئیس سازمان سینمایی که سابقه متمادی مدیریتی در صدا و سیما دارد رویه غیرمنطقی سازمان صدا و سیما در مورد حمایت از سینما و فیلمهای سینمایی تغییر نماید اما متاسفانه این مواضع از جنبه حمایتی به تخریبی سوق داده شده است.

تعهدنامه محضری صداوسیما از تهیه کنندگان برای عدم تبلیغ در شبکه‌های ماهواره‌ای

وی ادامه داد: مگر می شود تلویزیون نداند که در تولیدات سینمایی، یک کارگردان فقط دستمزد خود ر ا دریافت می‌کند و نقشی در مالکیت و مسئولیت فیلم ندارد پس چرا بجای حمایت از بخش خصوصی و فیلمی که در این بخش تولید شده و صراحتاً بر وحدت ملی آحاد جامعه علیرغم ناملایمات اجتماعی تاکید دارد اینگونه تخریبی وارد ماجرا می شود؟

وی همچنین در پاسخ به این سوال که صدا و سیما تاکید دارد که می‌تواند آگهی‌های رایگان در اختیار فیلم‌ها قرار دهد در مورد سه بیگانه انجام شده است؟ نیز عنوان داشت:متاسفانه ریاست محترم صدا و سیما اختیارات خود را به کسانی تفویض نموده که نشانی از حمایت از سینما از خود بروز نمی دهند بطوریکه کلاً جدا از روش خبری، فقط تعداد 40 نوبت آگهی آنهم در شبکه هایی که تعداد بینندگانشان اندک است و بصورت زیرنویس به ما اختصاص دادند و در مقابل تعهدنامه محضری برای این لطفشان دریافت نمودند که در شبکه‌های ماهواره‌ای تبلیغ نکنیم.

وی در پایان گفت: عرضم این است ریاست محترم صدا و سیما آیا این را شما حمایت از سینما و فیلم بخش خصوصی تلقی می فرمائید؟ آیا این قول و قرار شما با وزیر قبلی و فعلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حمایت از سینما است؟


منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹