سه‌شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱  |  Tuesday, 31 January 2023

دیباچه

کد خبر: ۴۳۱۳۲
تاریخ انتشار : ۱۵ : ۱۴ - ۲۲ اسفند ۱۳۹۵
رئیس جدید سازمان سینمایی گفت:‌ اجازه بدهید ما یک مدتی را به جمع‌بندی برنامه‌های حوزه‌های مختلف بپردازیم و اینکه ببینیم هر کسی و هر موسسه و بنیاد، معاونتی چه تغییراتی لازم دارد تا در آن حوزه رخ بدهد و آن را نهایی کنیم. پس از آن خواهیم گفت که تغییرات چه زمانی انجام می‌شود اما این کار فرصت زیادی نخواهد برد.

به گزارش دیباچه، محمدمهدی حیدریان که در اولین برنامه‌ی سینمایی پس از انتصاب‌اش در سازمان سینمایی در نمایش فیلم «ویلایی‌ها» حاضر شده بود، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چه زمانی تغییراتی در مدیران سازمان سینمایی رخ خواهد داد؟ اظهار کرد: تغییر اساسا چیز خوبی که خبرنگاران اساسا بیش از دیگران به آن علاقه دارند! اعتقاد بنده این است که هر تغییر و انتخابی زمانی می‌تواند مفید باشد که ما بگوییم چه می‌خواهیم انجام بدهیم و برای این کار بهترین کسی که می‌تواند کمک کند که به هدف برسیم چه کسی است؟!

آیا مدیران در سازمان سینمایی تغییر می کنند؟

رئیس سازمان سینمایی که او را در این برنامه علیرضا تابش، مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی همراهی می‌کرد، یادآور شد: اجازه بدهید ما یک مدتی را به جمع‌بندی برنامه‌های حوزه‌های مختلف بپردازیم و اینکه ببینیم هر کسی و هر موسسه، بنیاد و معاونتی چه تغییری لازم دارد تا در آن حوزه رخ بدهد و آن را نهایی کنیم، پس از آن بگوییم تغییرات کی انجام می‌شود؟! اما این کار فرصت زیادی نخواهد برد.

حیدریان ادامه داد: ما باید با بررسی‌های لازم ببینیم که اگر جابه‌جایی یا تغییر نیاز دارد این کار را انجام بدهیم اما قاعدتا اگر قرار باشد تغییر رخ بدهد بعد از عید است و ما از این فرصت تعطیلات استفاده کرده و برنامه‌ها را نهایی می‌کنیم. البته خیلی نگران این موضوع نیستیم چرا که هدف همه این است که برنامه‌های متناسبی که منفعت مشترک همه در آن هست را اجرا کنیم و بر این اساس به اتفاق نظر می‌رسیم و اگر لازم باشد، تغییری انجام می‌شود.

رییس سازمان سینمایی در پاسخ به این سوال که آیا برای مراسم تقدیر و تجلیل از حجت‌الله ایوبی حضور خواهد داشت؟ اظهار کرد: قطعا در مراسم حضور خواهم داشت و این حضور کاملا طبیعی است.


منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گیتا ویسی، سرمربی تیم لوکس شمشیری یاس در گفت وگو با دیباچه

برای رسیدن به قهرمانی هر ریسکی را به جان می‌خریم/ لازمه ی  داشتن یک تیم ملی خوب، داشتن لیگ مناسب است

۱۷:۰۶  -  ۰۴ بهمن ۱۴۰۱
مدیر تولید وتهیه کننده گروه هوروش باند، در گفتگو با دیباچه گفت

امیدواریم "زانکو"طلسم محجوریت کنسرت‌ها را در هم بشکند!

۱۷:۴۰  -  ۰۲ بهمن ۱۴۰۱
در آستانه برگزاری متفاوت ترین رویداد سینمایی ایران!

وقتی با سکوت خبری روابط عمومی، اعضای هیات انتخاب جشنواره فجر ۴۱، بالاخره معرفی شدند!

۱۰:۳۷  -  ۲۸ دی ۱۴۰۱
کاپیتان سابق تیم‌ملی والیبال در گفت وگو با «دیباچه»

حضور داورزنی در فدراسیون خلاف قانون است/ پیکان شانس بیشتری برای قهرمانی دارد

۱۵:۲۳  -  ۲۵ دی ۱۴۰۱
پشت پرده سپرده بیشتر  و سود بیشتر ! سرمایه مردم و کشاکش بانک ها 

برخورد با بانک‌های متخلف توسط بازرسان بانک مرکزی / مدیریکی از شعب بانک آینده: سیستم این بانک با بانک‌های دیگر متفاوت است

۱۶:۵۳  -  ۲۱ دی ۱۴۰۱
نوازنده پیشکسوت سنتور در گفتگو با دیباچه مطرح کرد

هنر روز به روز بیشتر در انزوا فرو می‌رود!

۱۷:۰۱  -  ۱۸ دی ۱۴۰۱
پرطرفدار ترین ها