دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹  |  Monday, 08 March 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۳۰۹۴
تاریخ انتشار : ۴۱ : ۱۱ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۵
«آشور مرادیان» که پیش از این سابقه حضور در چند جشنواره و همکاری با خوانندگان نام‌آشنای پاپ و سبک‌های دیگر را در کارنامه خود داشت؛ آرتیست کمپانی «پرل درامز» شد.

به گزارش دیباچه، «آشور مرادیان» به عنوان هنرمند کمپانی مطرح «پرل درامز» انتخاب شد. او که سابقه حضور در چند جشنواره و همکاری با خواننده‌های مطرح پاپ و سبک‌های دیگر را در کارنامه دارد از این پس به عنوان به عنوان هنرمند این برند ژاپنی فعالیت خواهد کرد و نام او در سایت پرل هم درج شده است. وی همچنین عضو هیات مؤسس و گردانده ایرانین دارمر (معتبرترین نهاد نوازندگی ایرانی در ایران و دنیا) است.

آشور مرادیان، آرتیست کمپانی «پرل درامز» شد

این نوازنده درامز که چندین مدرک بین المللی معتبر نوازندگی و صدابرداری نیز دارد، در مدرسه بین المللی موسیقی با سیستم یکپارچه آموزشی (Modern Music School) آلمان با ٨٧ شعبه در سراسر دنیا، به آموزش درامز مشغول است. از سوی دیگر مرادیان به زودی سمینار تخصصی درامزهای پرل را در تهران برگزار خواهد کرد. او روز بیستم اسفند و از ساعت 14 تا 17 در سالن سرنا میزبان علاقه‌مندان و نوازندگان ساز درامز خواهد بود و توضیحات و نکات تخصصی درباره این برند و ساز درامز را بیان خواهد کرد.

چندی پیش هم یازدهمین گردهمایی نوازندگان درامز ایران با عنوان «ایرانین درامر» در سالن سرنا برگزار شد. این برنامه که با یک دقیقه سکوت به احترام آتش نشانان شهید شروع شده بود با صحبت‌های استاد «عین‌الله کیوان‌شکوه» ادامه پیدا کرد. سپس «علیرضا طباطبایی» با گزارشی در مورد پنج سال فعالیت انجمن نوازندگان درامز ایران، برنامه را ادامه داد. آشور ظفر مرادیان هم در این برنامه خبر راه اندازی اپلیکیشن اختصاصی ایرانین درامر را برای کاربران ios و اندروید اعلام کرد.

منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹