دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱  |  Monday, 30 January 2023

دیباچه

کد خبر: ۴۳۰۶۵
تاریخ انتشار : ۲۵ : ۰۹ - ۱۹ اسفند ۱۳۹۵
مدیریت پردیس سینمایی تماشا قصد دارد در سال جدید علاوه بر بازسازی و مرمت سالن سینما، سالن سینمایی روباز افتتاح کند.

به گزارش دیباچه، مسعود نجفی، مدیر پردیس سینمایی تماشا در خصوص تاثیر این پردیس سینمایی بر میزان فروش فیلم‌ها و رونق بخشیدن به وضعیت سینمای ایران اظهار داشت: قطعا وجود این سینما می‌تواند خیلی تاثیر گذار باشد. به خصوص به این دلیل که باید ذائقه مخاطب سنجیده شود و در راستای نیاز وی سرویس داده شود.

راه اندازی «سینما تراس» در پردیس سینمایی تماشا

وی ادامه داد: در پردیس هایی مثل تماشا، با توجه به موقعیت مکانی، نوع سرویس‌دهی برای مخاطب بسیار اهمیت می‌یابد و برای تماشاگر مهم است که با توجه به هزینه‌ای که صرف می‌کند، چه سرویسی دریافت می کند.

نجفی بیان کرد: در وهله اول، در پردیس تماشا، اصل و مبنا بر احترام به مخاطب و آرامش وی، بنا شده است و ما برای اولین بار در این سینما ارزش افزوده ای را تعریف کردیم. به این شکل که برای هر فیلمی که در حال اکران است، پوستری را طراحی می کنیم که شامل اطلاعاتی از فیلم، عکس کارگردان و بیوگرافی او و خلاصه داستان می شود.

این مدیر سینمایی هدفش از ایجاد چنین تمهیدی را این گونه عنوان کرد: در روزهای اولی که مدیریت این پردیس را بر عهده گرفتم، چند روزی را در گیشه نشستم و متوجه شدم که اغلب مردمی که برای تماشای فیلم به سینما می آیند، از جزئیات فیلم ها چندان مطلع نیستند و سوال می پرسند که پیشنهاد گیشه‌دار، برای تماشا چه فیلمی است و بر همین مبنا این پوسترها طراحی شد که کسانی که به سینما می آید با دید باز فیلم خود را انتخاب کنند.

وی در خصوص تمهیداتی که این پردیس برای خبرنگاران دارد، یادآور شد: این سینما را به عنوان پاتوقی برای خبرنگاران تعبیه کردیم. به این شکل که خبرنگار به همراه یک همراه می‌تواند به پردیس تماشا بیاید و به صورت رایگان فیلم ببیند و اتاقی را هم برایشان در نظر گرفتیم به عنوان اتاق خبرنگاران؛ تا فضایی داشته باشند برای زمانی که می خواهند، مصاحبه کنند یا به گفتگو بپردازند.

نجفی در خصوص برنامه ای که برای سال آینده این پردیس سینمایی دارد، گفت: ده سال از عمر این پردیس سینمایی می‌گذرد و در کنار کارهایی مثل تعویض صندلی‌ها که برای بازسازی و بهبود ظاهر انجام می‌دهیم، مجوز اجرای تئاتر را گرفتیم و از سال آینده، اجرای نمایش نیز خواهیم داشت.

وی ادامه داد: برنامه‌ای هم دارم برای راه اندازی یک سالن سینمایی روباز، با عنوان «سینما تراس» که در گذشته بسیار رایج بود. اما امروز چنین سالنی در مجموع سالن های سینما ایران نیست و به دلیل فضای مناسبی که در ساختمان این پردیس وجود دارد، می توان سالنی روباز را برای روزهایی از سال که هوا مطبوع است، تعبیه کرد.

نجفی در خصوص قیمت بلیت این پردیس در سال جدید، عنوان کرد: به احتمال زیاد، افزایش قیمت نسبی خواهیم داشت.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گیتا ویسی، سرمربی تیم لوکس شمشیری یاس در گفت وگو با دیباچه

برای رسیدن به قهرمانی هر ریسکی را به جان می‌خریم/ لازمه ی  داشتن یک تیم ملی خوب، داشتن لیگ مناسب است

۱۷:۰۶  -  ۰۴ بهمن ۱۴۰۱
مدیر تولید وتهیه کننده گروه هوروش باند، در گفتگو با دیباچه گفت

امیدواریم "زانکو"طلسم محجوریت کنسرت‌ها را در هم بشکند!

۱۷:۴۰  -  ۰۲ بهمن ۱۴۰۱
در آستانه برگزاری متفاوت ترین رویداد سینمایی ایران!

وقتی با سکوت خبری روابط عمومی، اعضای هیات انتخاب جشنواره فجر ۴۱، بالاخره معرفی شدند!

۱۰:۳۷  -  ۲۸ دی ۱۴۰۱
کاپیتان سابق تیم‌ملی والیبال در گفت وگو با «دیباچه»

حضور داورزنی در فدراسیون خلاف قانون است/ پیکان شانس بیشتری برای قهرمانی دارد

۱۵:۲۳  -  ۲۵ دی ۱۴۰۱
پشت پرده سپرده بیشتر  و سود بیشتر ! سرمایه مردم و کشاکش بانک ها 

برخورد با بانک‌های متخلف توسط بازرسان بانک مرکزی / مدیریکی از شعب بانک آینده: سیستم این بانک با بانک‌های دیگر متفاوت است

۱۶:۵۳  -  ۲۱ دی ۱۴۰۱
نوازنده پیشکسوت سنتور در گفتگو با دیباچه مطرح کرد

هنر روز به روز بیشتر در انزوا فرو می‌رود!

۱۷:۰۱  -  ۱۸ دی ۱۴۰۱
پربازدیدها
پرطرفدار ترین ها