يکشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۹  |  Sunday, 24 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۳۰۵۵
تاریخ انتشار : ۵۵ : ۱۵ - ۱۸ اسفند ۱۳۹۵
یکی از کارگردان های سریال «سرزمین کهن» درباره پایان تصویربرداری این سریال بیان کرد که تا یک ماه دیگر ضبط تمام می شود.

به گزارش دیباچه، سید جمال سیدحاتمی درباره سریال «سرزمین کهن» که این روزها به کارگردانی او و کمال تبریزی ساخته می شود، گفت: این روزها در شهرک سینمایی غزالی هستیم و تدارک رفتن به دانشگاه تهرانیم.

تصویربرداری «سرزمین کهن» در ماه پایانی به سر می برد

وی ادامه داد: فکر می کنم کار ضبط و تصویربرداری تا یک ماه دیگر یعنی اواخر فروردین تمام می شود و ما در این یک ماه مشغول تصویربرداری نهایی صحنه های دانشگاه تهران هستیم درواقع دانشگاه تهران آخرین لوکیشن ماست.

این کارگردان در توضیح این صحنه ها عنوان کرد: در این صحنه ها اتفاقات و ماجراهای انقلاب ۵۷ را پیگیری می کنیم که بازیگر اصلی آنها آرش مجیدی است و بازیگرانی از جمله بابک حمیدیان ما را همراهی می کنند.

وی درباره اهمیت سریال «سرزمین کهن» و ویژگی های آن یادآور شد: مهمترین ویژگی این کار نویسندگی آن است که علیرضا طالب زاده آن را به نگارش درآورده و همچنین کارگردانی کمال تبریزی که پیش از این از هر دو سریال های موفقی را در تلویزیون دیده ایم و حضورشان می تواند خوب بودن اثر را تضمین کند. از طرف دیگر در این سریال بازیگران با تجربه ای در کار بوده اند که برای مخاطب جاذبه دارند.

سیدحاتمی در پایان اظهار کرد: «سرزمین کهن» از پروداکشن خوبی هم در کار بهره گرفت و محمد مسعود به عنوان تهیه کننده فراهم کننده این مساله بود.

فاز اول این سریال در دهه ۳۰ است، فاز دوم در دهه ۴۰ و فاز سوم در دهه ۵۰ می گذرد و این تغییر زمان که از فاز یک تا فاز سه حدود ۲۰ سال بود باعث شد بعضی از شخصیت های سریال در فاز سوم تغییر کنند که از جمله این بازیگران می توان به آرش مجیدی، پریوش نظریه، سعید راد و... اشاره کرد.

منبع: مهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹