شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۹  |  Saturday, 23 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۲۷۹۵
تاریخ انتشار : ۴۹ : ۱۶ - ۰۸ اسفند ۱۳۹۵
نمایشگاه مجسمه‌های فرهاد ابراهیمی، هنرمند تجسمی پیش‌كسوت ایران، با عنوان «تاثیر تغذیه بر آناتومی» یك‌شنبه 8 اسفندماه در سالن سیتی سنتر دانشكده پزشكی دانشگاه تهران افتتاح می‌شود.

به گزارش دیباچه، نمایشگاه «تاثیر تغذیه بر آناتومی» شامل مجسمه‌های فرهاد ابراهیمی است كه ساعت 10 صبح یك‌شنبه 8 اسفندماه در سالن سیتی سنتر دانشكده پزشكی دانشگاه تهران برپا می‌شود.

نمایشگاه مجسمه‌های فرهاد ابراهیمی در دانشكده پزشكی برپا می‌شود

فرهاد ابراهیمی در كاتالوگ این نمایشگاه، آورده است: «سخن از شكل یافتن دیده‌هاست و دیدگاهمان به انسان، انسانی از آغاز تا این روز. درد كشیدن و درد زادن و در نهایت مثل فرزندی دوستش داشتن، ناگزیر بودن – رنجی كه با آن زاده شده، رشد یافته و دوباره با تولد استمرارش می‌دهیم. تلاش هنرمندانی را كه در جهت كشف واقعیات اجتماعی نو گام بر می دارند ارج می نهیم. سمت و سوی هنرهای نو، عرضه‌داشت واقعیت نو با بهره‌گیری از شیوه‌هایی است كه با آن از نزدیك با انسان معاصر در تماس است

فرهاد ابراهیمی متولد 1327، فارغ التحصیل دانشكده هنرهای زیبا دانشگاه تهران و از بنیان‌گذاران انجمن هنرمندان مجسمه ساز ایران است.

علاقه‌مندان برای حضور در این نمایشگاه می‌توانند در زمان یاد شده به سالن سیتی سنتر دانشكده پزشكی دانشگاه تهران واقع در خیابان قدس، خیابان پورسینا، درب شمالی دانشگاه تهران مراجعه كنند.

همچنین مخاطبان برای بازدید از نمایشگاه، می‌توانند از یك‌شنبه 8 اسفندماه تا هفدهم اسفند، همه روزه (به غیر از پنج‌شنبه ها و جمعه‌ها) از ساعت 10 صبح تا چهاربعداز ظهر به محل برپایی آثار مراجعه كنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹