چهارشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۹  |  Wednesday, 20 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۲۷۶۰
تاریخ انتشار : ۰۵ : ۰۹ - ۰۸ اسفند ۱۳۹۵
مدیرعامل موسسه رسانه‌های تصویری گفت: علاوه بر شهرهای محروم استان فارس، تا پایان سال به ترتیب استان‌های بوشهر، کرمان و خوزستان نیز به طرح «سلام سینما» می‌پیوندند.

به گزارش دیباچه، سید مصطفی ابطحی در این باره اظهار کرد: پس از افتتاح سینما سیار در استان فارس، پروژه بعدی و دومین استانی که سینما سیار در آن رونمایی می‌شود استان بوشهر خواهد بود.

«سلام سینما» به استان محروم می رود

وی یادآور شد: همزمان با برگزاری نشست منطقه‌ای انجمن سینمای جوان دستگاه‌های سینما سیار در شهرستان‌های استان بوشهر راه اندازی می‌شود تا مردم خونگرم این خطه بتوانند همپای مردم شهرهای بزرگ به تماشای فیلم‌های سینمایی در سال جدید بنشینند و مسافران نوروزی و میهمانان استان بوشهر که تعطیلات نوروزی در استان حضور پیدا می‌کنند بتوانند در سالن‌های شهرستان‌های استان و در سواحل نیلگون خلیح فارس، فیلم‌های سینمای ایران را در دستگاه‌های سینما سیار مشاهده کنند.

مدیرعامل موسسه رسانه‌های تصویری با بیا اینکه 8 سینما سیار به استان فارس تعلق گرفته و 5 سینما سیار نیز به استان بوشهر می‌رود افزود: با توجه به اینکه هزار شهر در کشور سینما ندارند امیدواریم با راه اندازی سریع 100 دستگاه سینما سیار در شهرستان‌های مختلف 30 استان کشور، دومین طرح افزایش تعداد سینماهای سیار در کشور در موسسه رسانه‌های تصویری آغاز شود و تا پایان سال 96 دیگر هیچ شهری فاقد سینماسیار نباشد و شهروندان همه شهرهای ایران اسلامی همزمان مخاطبان عام سینمای ملی باشند و ساعات خوبی را افراد در کنار خانواده‌هایشان داشته باشند.

ابطحی گفت: بعد از بوشهر در سال جاری در دو استان کرمان و خوزستان نیز سینماسیار مستقر خواهد شد و از ابتدای سال 96 در استان‌های سردسیر که در فصل بهار امکان راه اندازی طرح سینماسیار در آنها بهتر وجود دارد این طرح با قوت به مرحله اجرا می‌رسد.

منبع: ایلنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹