جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  Friday, 07 May 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۲۶۷
تاریخ انتشار : ۰۰ : ۰۷ - ۱۱ بهمن ۱۳۹۴
نیکی کریمی در مراسم گلریزان فیلم «شیفت شب»، شرایط آزادی تعدادی از زندانیان جرائم غیرعمد و رد مال و دیه را فراهم کرد.

دیباچه:

نیکی کریمی در سخنانی با بیان اینکه قرار بود این برنامه زودتر برگزار شود، اظهار کرد: خوشبختانه از آخرین فرصتی که قبل از جشنواره فیلم فجر داشتیم، استفاده کردیم و این برنامه را که از مدت‌ها قبل در ذهن داشتم برگزار کردیم. قصد و نیتی بود که از روز اول داشتم تا رقمی را به آزاد کردن تعدادی زندانی اختصاص دهیم.

ایسنا نوشت: وی با اشاره به موضوع فیلم «شیفت شب» گفت: ماجرای فیلم در زمان تحریم‌ها اتفاق می‌افتد و مشکلات مالی که تا پاشیدن بنیاد خانواده پیش می رود. بسیاری هم بر اثر این مشکلات پشت میله‌های زندان هستند و امیدوارم در آخر سال موجبات شادی چند خانواده را فراهم کنیم.

این کارگردان ادامه داد: امیدوارم پایه این را به‌وجود بیاوریم که بگوییم اگر کار هنری اتفاق می‌افتد که درآمدزایی هم دارد بانیان آن بتوانند به کارهای اجتماعی هم رو بیاورند و با هنر بتوانیم کاری کنیم که مسئولیت‌های اجتماعی و آگاهی جمعی را افزایش دهیم و امیدوارم این اتفاق افتاده باشد.

وی با بیان اینکه همیشه سعی کرده است از مدیای سینما استفاده مناسبی کند، اظهار کرد: سینما برای من فقط فیلم ساختن و بازی کردن نیست. بالا بردن آگاهی اجتماعی از وظایف مهم سینماست و سعی کرده‌ام که اگر کاری از دستم برمی آید انجام دهم. باید از همه کسانی که در طول اکران فیلم با ایده‌هایشان همراهی‌ام کردند، تشکر کنم.

دیباچه- نیکی کریمی

امیرحسین آرمان، بازیگر «شیفت شب» هم در جملات کوتاهی گفت: خیلی خوشحالم که این فیلم باعث اتفاق خیری شده و امیدوارم باعث شود گره از کار چند نفر برداشته شود.

لیلا زارع دیگر بازیگر فیلم هم خاطرنشان کرد: خوشحالم که در این جمع هستم و امیدوارم با این کار خیر اتفاقات خوبی بیفتد.

حبیب اسماعیلی، مدیر رسانه فیلمسازان با اشاره به استقبال از فیلم «شیفت شب» در اکران عمومی گفت: این فیلم به خانواده‌ها می‌گوید مشکلات با کمی گذشت و مقداری تعامل حل می‌شود. خانم کریمی در حد یک فیلم عمل نکردند و سعی کردند در کنار اکران، فعالیت اجتماعی مفیدی داشته باشند و حالا هم خواستند حرفی که در فیلم هست در حد فیلم باقی نماند.

در این مراسم که اجرای آن را مسعود نجفی بر عهده داشت، اعلام شد که سرمایه‌گذاران «شیفت شب» مبلغی را به این برنامه اختصاص داده‌اند و ستاد دیه استان تهران هم از اختصاص مبلغی برابر میزان جمع شده در این مراسم خبر داد.

لازم به ذکر است که این مراسم در این مراسم که 10 بهمن ماه در سالن ایوان شمس برگزار شد، بلیت «شیفت شب» به همت عالی فروخته شد.

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
«فقیهه سلطانی»، بازیگر تلویزیون، تئاتر و سینما در گفتگو با دیباچه گفت:

تحمل ریتم کُند سریال‌های اخیر را ندارم | تصویری که از زن در سریال‌ها به نمایش در می‌آید را نمی‌پسندم!

۱۰:۴۰  -  ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
«اصغر پیران»، خواننده و بازیگر سینما و تئاتر در گفتگو با دیباچه گفت:

بامداد افشار می‌گوید " جنس صدای من با آهنگسازی او سازگارتر است | من نه سبک دارم و نه تعزیه­ خوان هستم!

۱۲:۵۴  -  ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
گفتگو «دیباچه» با لیلا صبوحی نویسنده «نیوتن زیر دختر گردو»

 خودسانسوری در زنان نویسنده بیشتر است | این روز‌ها مشغول بازنویسی خاطره‌های پدرم هستم!

۱۱:۰۴  -  ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار