چهارشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۹  |  Wednesday, 20 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۲۵۸۰
تاریخ انتشار : ۵۹ : ۱۵ - ۰۱ اسفند ۱۳۹۵
هنرمندان حاضر در نمایشگاه:
یکی از هنرمندان حاضر در نمایشگاه ملی صنایع دستی معتقد است که برگزاری دو نمایشگاه ملی صنایع دستی در سال اتفاق بزرگ و خجسته است.
به گزارش دیباچه، نادر بشیری گفت: برگزاری دومین نمایشگاه صنایع دستی در سال جاری اتفاق مبارکی برای صنایع دستی بود.
 وی با تقدیر از برگزار کنندگان این نمایشگاه افزود: بیست‌و هفتمین نمایشگاه صنایع دستی به همت مسئولین و معاونت صنایع دستی و هنر‌های دستی برگزار شد، فرصت جدیدی برای عرضه، معرفی و فروش صنایع دستی از سراسر کشور فراهم کرده است. اما مانند هر اتفاق جدید ضعف‌هایی نیز وجود داشت.
مدیر غرفه سفال تاج از لالجین، با تذکر این نکته که نمایشگاه صنایع دستی بیش از هر رویداد دیگری به مخاطبین و عموم مردم نیاز دارد گفت: بهتر بود نمایشگاه به گونه‌ای برگزار می‌شد که روز‌های آخر این نمایشگاه با روز های پنجشنبه و جمعه مصادف می‌شد تا بازدیدکنندگان بیشتری را به خود جلب کند.وی ادامه داد: من به عنوان تولید کنند توانسته‌ام به واسطه‌ی این نمایشگاه خریداران کلانی را جذب کنم و به طور کلی شروع برگزاری دو نمایشگاه در سال را مثبت ارزیابی می‌کنم. 

محسن شهریاری، مدیر غرفه مانا آردین هنر آپادانا نیز ارزیابی مثبتی به برگزاری دومین نمایشگاه صنایع دستی دارد و معتقد است: این نمایشگاه امکان معرفی بیشتر هنر گبه را فراهم می‌کند و موجب گسترش بازار این هنر کهن می‌شود. او نیز با اشاره به برخی از ضعف‌های نمایشگاه ، سالن های 10 و 11 را چندان مناسب فروش کالاهای لوکس نمی‌داند اما در یافتن مشتری‌های عمده موفق عمل کرده ایم.

برگزاری دو نمایشگاه  ملی صنایع دستی در سال اتفاق بزرگی است

برچسب ها: دیباچه ، نادر بشیری
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹