چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰  |  Wednesday, 01 December 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۲۴۸۶
تاریخ انتشار : ۴۲ : ۰۸ - ۲۸ بهمن ۱۳۹۵
با حضور رئیس نمایشگاه صورت گرفت
نخستین جلسه ستاد اجرایی سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با حضور رئیس و مدیران کمیته‌های نمایشگاه برگزار شد.

به گزارش دیباچه، نخستین جلسه ستاد اجرایی این نمايشگاه با ریاست سید عباس صالحی؛ معاون امور فرهنگی وزاذت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و حضور مدیران کمیته‌های نمایشگاه روز چهارشنبه (27 بهمن ماه) در سالن زنده‌یاد علی عاشوری در موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران برگزار شد.

برگزاری نخستین جلسه ستاد اجرایی سی‌اُمین نمایشگاه کتاب تهران

در این جلسه سید عباس صالحی با اشاره به مشخص شدن ساختار نمایشگاه و صدور احکام مدیران کمیته‌ها گفت: با توجه به تاخیر پیش آمده، امیدوارم در زمان باقی مانده هر چه سریع‌تر بتوانیم اقدامات اجرایی نمایشگاه را پیش ببریم.

وی با اشاره به ترکیب کمیسیون معاملات سی‌اُمین نمایشگاه کتاب تهران عنوان کرد: با توجه به مصوبه شورای سیاست‌گذاری مبنی بر تغییر و ترميم کمیسیون معاملات نمایشگاه، آقایان همایون امیرزاده، امیرمسعود شهرام‌نیا و حسن سیفی به عنوان هیئت مدیره موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی و به نمایندگی از معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در این کمیسیون حضور خواهند داشت. آقایان سید محمود حسینی، محمدرضا توکل صدیق و محمود آموزگار هم از سوی تشکل‌های نشر در این کمیسیون خواهند بود. نماینده شورای سیاست‌گذاری نمايشگاه در این جلسات نیز آقای مرتضی کاظمی است. همچنین آقایان مهدی اسماعیلی‌‍ راد و مصطفی وکیلی نیز به عنوان معاون اجرایی و مدیر کمیته مالی نمايشگاه در کمیسیون معاملات عضو خواهند بود.

رئیس سی‌امین نمایشگاه کتاب تهران ادامه داد: در نخستین جلسه کمیسون معاملات تلاش خواهد شد تا سقف بودجه برای کمیته‌های گوناگون مشخص شود و پس از آن مدیران کمیته‌ها بر اساس بودجه اعلام شده به برنامه‌ریزی و ارایه برنامه‌های خود جهت تصویب بپردازند که این فرایند باید تا پایان اسفند ماه انجام شود و در واقع برنامه های همه کمیته ها در همین زمان به کمیسیون معاملات ارائه و بررسی و مصوب شود.  

وی افزود: این اقدام موجب خواهد شد تا کمیته‌ها در سال آینده با فراغ بال و فارغ از دغدغه های مالی بر روی کارهای اجرایی در نمایشگاه تمرکز کنند.

صالحی شفافیت درآمدها و هزینه‌های نمایشگاه را یکی از اصول مهم دانست و گفت: تاکید داریم که تمامی هزینه‌ها و درآمدهای سی امین نمایشگاه کتاب تهران باید در کمیسیون معاملات به تصویب برسد و بر این اساس همه درآمدها و هزینه های همه کمیته ها باید در کمیسیون معاملات مطرح و به تصويب برسد . با این اقدام امیدواریم بتوانیم نمایشگاهی شفاف در حوزه درآمدها و هزینه‌ها داشته باشیم.
 
صالحی با بيان اينکه نمایشگاه کتاب تهران یک رویداد بزرگ فرهنگی است تاکید کرد: به طور حتم برگزاری موفق این رویداد نیازمند همکاری و هماهنگی کامل و مناسب مدیران همه ی کمیته هاست. 

در ادامه این جلسه هر یک از مدیران کمیته‌ها به بحث و تبادل نظر پرداختند و در پایان احکام خود را از رئیس نمایشگاه دریافت کردند.

بر اساس این گزارش، در نخستین جلسه ستاد اجرایی نمایشگاه آقایان محمود آموزگار، داود موسایی، مهدی اسماعیلی‌راد، محمدمهدی داودی‌پور، علی اکبر تورانیان، یحیی دهقانی، هومان حسن‌پور، همایون امیرزاده، امیر مسعود شهرام نیا، داریوش رضوانی، سید محمد طباطبائی، علی فریدونی، حسین صفری، محسن نصرالله، محسن عموشاهی، محمد خلج، مصطفی وکیلی قاهانی، غلامرضا نوعی، مهدی سهل آبادی و رجبعلی سالاریان حضور داشتند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو دیباچه با "آرش آصفی" بازیگر سینما و تلویزیون

« سرجوخه » در تلویزیون تابوشکنی کرد | پرداخت به شخصیت‌های امنیتی در تولیدات نمایشی کم رنگ است

۱۳:۱۰  -  ۰۹ آذر ۱۴۰۰
سوال و جواب دیباچه با بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون

«شیوا خنیاگر»: با گذشت سال ها، سوژه‌ها به سمت تکرار رفتند و اصالت خود را از دست دادند!

۱۴:۰۳  -  ۰۷ آذر ۱۴۰۰
گپ خودمانی «دیباچه» با علی مشهدی درباره سریال‌های طنزی که روزگاری «خیابان خالی کن» بودند

بازیگران مطرح ِحوزه طنز ، به خاطر متن و قصه خوب سریالها ،درخشیدند/مجری «سریالیست» ایرادهایی ازسریالم گرفت که منطقی نبود/ذره ای تلویزیون ما را درک کند

۱۱:۵۸  -  ۰۶ آذر ۱۴۰۰
بازیگر فیلم سینمایی «منصور» در گفتگو با دیباچه مطرح کرد:

محسن قصابیان: «منصور» عِرق ملی وامید را در جامعه بسط می‌دهد

۱۰:۳۷  -  ۰۶ آذر ۱۴۰۰
گفت و گو « دیباچه » با اسفندیار قره باغی ،خواننده پیشکسوتی که به صدای انقلاب مشهور است

معاونت هنری وزیر، پیشنهاد پست اداره کل موسیقی را به من داد | اولین کاری که می کنم، جلوی برگزاری کنســـرت ها را می گیرم؛زیرا همه آن ها پلی بک است!

۱۶:۴۵  -  ۲۹ آبان ۱۴۰۰
گلایه‌های بازیگر سریال"داستان یک شهر" و فیلم سینمایی"سجاده آتش" در گفتگو با پایگاه خبری دیباچه

ایرانمنش : مسئولان کشورمان برای مقابله با تهاجم فرهنگی فقط  شعار می‌دهند | دست‌اندرکاران  تولید برنامه‌های تلویزیونی محدود به افرادی خاص شده‌!

۱۳:۱۳  -  ۰۱ آذر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها