چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰  |  Wednesday, 08 December 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۲۴۶۷
تاریخ انتشار : ۳۱ : ۱۴ - ۲۷ بهمن ۱۳۹۵
همزمان با برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه ملی صنایع دست، کمپین حمایت از صنایع دستی ایران هم یک ساله شد.
 به گزارش دیباچه، ذاکری سعید، یکی از گردانندگان  این کمپین با اشاره به استقبال خوب مردم از اهداف و نتایج اجرای کمپین گفت: کمپین حمایت از صنایع دستی ایران شامل تمامی استان ها و با مشارکت هنرمندان تمام آثار و صنایع دستی می شود. 
 وی حمایت از تولید ملی را یکی هدف از راه اندازی این کمپین  عنوان کرد و افزود: ایجاد زمینه های مساعد برای ارتباط  و آشنایی بیشتر مردم با صنایع دستی مختلف ایران، ترغیب بیشتر نهادها، سازمان‌ها و موسسات خصوصی و دولتی و اقشار مختلف مردم برای خرید و استفاده بیشتر و فراگیر از صنایع دستی اهدافی است که کمپین حمایت از صنایع دستی  ایران دنبال می کند. 
کمپین حمایت از تولید ملی در نمایشگاه ملی صنایع دستی
ذاکری سعید با اشاره به ایجاد فضای ارتباطی موثر میان اقشار مختلف جامعه، مخاطبان عام و خاص صنایع دستی با این محصولات فرهنگی و هنری از طریق شبکه‌های اجتماعی و دیگر رسانه‌ها، اظهار کرد: هنرمندان  با استفاده از این فضا محصولات تولیدی خود و جزییاتی درباره آن ها را با مخاطبان به اشتراک میگذارند.
 وی با تاکید بر حمایت معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، گردشگری  و صنایع دستی در دوران فعالیت های کمپین ،  از استقبال بیشتر مخاطبان این حرکت فرهنگی و ملی ابراز امیدواری کرد.
  ذاکری سعید در پایان با اشاره به این که کمپین اطلاع رسانی های لازم را برای بازدید مردم از بیست و هفتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی را انجام داده است از مردم دعوت کرد که با حمایت از صنایع دستی ایرانی عرضه شده در این نمایشگاه و خرید کالای صد درصد  ایرانی، از تولید ملی حمایت کنند.نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو « دیباچه » با شاهین فرهت موسیقی دان برجسته کشورمان

هنرمند در شرایط سخت نمی‌تواند اثر ماندگار خلق کند/ باید بودجه مناسبی به فرهنگ و هنر اختصاص یابد

۱۹:۱۱  -  ۱۶ آذر ۱۴۰۰
کیوان ساکت نوازنده مطرح تار و سه تار در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد

هیچ تهیه کننده ای از انتشار آلبوم حمایت نمی کند/ جای سواله که چرا در تمامی این سالها فکری برای قانون کپی رایت در ایران نشده است !

۱۶:۲۹  -  ۱۴ آذر ۱۴۰۰
فیلم | آیا چیزی بنام ناظر کیفی در پلتفرم‌های نمایش خانگی و ساترا وجود دارد؟

گاف عجیب کارگردان و تدوینگر سریال « جزیره » ؛ وقتی میترا حجار دیالوگ اش را از روی کاغذ می خواند و به راحتی هم پخش می شود!

۱۷:۵۹  -  ۱۶ آذر ۱۴۰۰
گفت و گو « دیباچه » با بازیگر نقش امام خمینی ( ره )

صحبت‌های جالب "شکرخدا گودرزی" درباره نوع شخصیت پردازی در آثار تاریخی و معاصر

۱۵:۱۶  -  ۱۶ آذر ۱۴۰۰
گفتگو «دیباچه» با "مهرداد فرید" نویسنده، کارگردان و تهیه کننده سینما

کارکردن با صدا وسیما بروکراسی حجیم وسنگینی می‌طلبد |  گره برخی مشکلات سینما، فقط به دستان شخص اول و یا دوم مملکت باز می‌شود

۱۶:۴۰  -  ۱۵ آذر ۱۴۰۰
صحنه‌های تاسف آور در جریان رقابت‌های قهرمانی کشتی استان اردبیل

اخلاق پهلوانی در رقابت‌های کشتی، این روزها فراموش شده است !

۱۷:۳۸  -  ۱۴ آذر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها