يکشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۰  |  Sunday, 28 November 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۲۳۶۰
تاریخ انتشار : ۱۹ : ۰۹ - ۲۴ بهمن ۱۳۹۵
کارگردان فیلم «سارا و آیدا»‌ گفت: ما احتیاج به امید و روزنه‌هایی داریم که وجدان‌های خفته بیدار شود، حتی اگر یک درصد هم چنین اتفاقی برایشان بیافتد برای فیلمسازان نشانه خوبی است.

به گزارش دیباچه، مازیار میری کارگردان فیلم سینمایی «سارا و آیدا» و تدوین گر فیلم سینمایی «یک روز بخصوص» درباره دیدن آثار دیگر همکاران در جشنواره گفت: من در جشنواره فجر فرصت نکردم زیاد فیلم‌های دیگر همکاران را ببینم اما درباره دو فیلمی که خودمان کار کردیم برای هر دو کار دغدغه داشته و این فیلم‌ها را خیلی دوست داشتم.

تقابل خوبی و بدی «سارا و آیدا» و «یک روز بخصوص»

وی با بیان اینکه خیلی دوست دارد هر سال فیلم‌ها را با اهالی رسانه دنبال کند، توضیح داد: با این حال احساس می‌کنم این سالن نمایش فیلم در برج میلاد یک شکل خاصی است و با اینکه من همیشه فیلم دیدن با اهالی رسانه برایم جذاب است اما بازهم احساس می‌کنم شکل خوبی ندارد. با این حال امیدوارم این اتفاق هر ساله بیافتد ما هم فیلم داشته باشیم و با اهالی رسانه تماشا کنیم.

این کارگردان سینما با اشاره به اینکه بهتر است کمی با هم مهربان تر باشیم و قدر یکدیگر را بدانیم، توضیح داد: من و همکارانم سعی کردیم در این دو فیلم «سارا و آیدا» و «یک روز بخصوص» تقابل خوبی و بدی یا وجدان و بی وجدانی را نشان دهیم هر چند که اگر در بخش‌هایی از جامعه انتخاب‌های درستی نکرده باشم اما امیدوارم همین یک درصد اگر رعایت کنند، خیلی خوب است.

وی همچنین اظهار داشت: ما احتیاج به امید و روزنه‌هایی داریم که وجدان‌های خفته بیدار شود، حتی اگر یک درصد هم چنین اتفاقی برایشان بیافتد برای فیلمسازان نشانه خوبی است.

منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
سوال و جواب دیباچه با بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون

«شیوا خنیاگر»: با گذشت سال ها، سوژه‌ها به سمت تکرار رفتند و اصالت خود را از دست دادند!

۱۴:۰۳  -  ۰۷ آذر ۱۴۰۰
گپ خودمانی «دیباچه» با علی مشهدی درباره سریال‌های طنزی که روزگاری «خیابان خالی کن» بودند

بازیگران مطرح ِحوزه طنز ، به خاطر متن و قصه خوب سریالها ،درخشیدند/مجری «سریالیست» ایرادهایی ازسریالم گرفت که منطقی نبود/ذره ای تلویزیون ما را درک کند

۱۱:۵۸  -  ۰۶ آذر ۱۴۰۰
بازیگر فیلم سینمایی «منصور» در گفتگو با دیباچه مطرح کرد:

محسن قصابیان: «منصور» عِرق ملی وامید را در جامعه بسط می‌دهد

۱۰:۳۷  -  ۰۶ آذر ۱۴۰۰
گفت و گو « دیباچه » با اسفندیار قره باغی ،خواننده پیشکسوتی که به صدای انقلاب مشهور است

معاونت هنری وزیر، پیشنهاد پست اداره کل موسیقی را به من داد | اولین کاری که می کنم، جلوی برگزاری کنســـرت ها را می گیرم؛زیرا همه آن ها پلی بک است!

۱۶:۴۵  -  ۲۹ آبان ۱۴۰۰
گلایه‌های بازیگر سریال"داستان یک شهر" و فیلم سینمایی"سجاده آتش" در گفتگو با پایگاه خبری دیباچه

ایرانمنش : مسئولان کشورمان برای مقابله با تهاجم فرهنگی فقط  شعار می‌دهند | دست‌اندرکاران  تولید برنامه‌های تلویزیونی محدود به افرادی خاص شده‌!

۱۳:۱۳  -  ۰۱ آذر ۱۴۰۰
پربازدیدها
پرطرفدار ترین ها