سه‌شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰  |  Tuesday, 15 June 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۲۱۰
تاریخ انتشار : ۵۹ : ۰۹ - ۱۰ بهمن ۱۳۹۴

دبیر بخش بین الملل جشنواره فیلم فجر گفت: امسال برای برگزاری بخش بین المللی جشنواره خیلی زودتر اقدامات را شروع کرده ایم و بخشی از فیلم ها و مهمانان حاضر در جشنواره نیز مشخص شده اند.
 

دیباچه:

رضا میرکریمی صبح امروز شنبه در حاشیه نشست رسانه‎ای ستاد انتخاب فیلم مردمی جشنواره فجر که در خانه سینما برگزار شد، اظهار داشت: طرح های زیادی برای بخش بین الملل جشنواره فیلم فجر داریم که در موعد مقرر اطلاع رسانی خواهد شد.
ایرنا  نوشت وی همچنین از برگزاری یک نشست مطبوعاتی بعد از جشنواره فیلم فجر در بهمن ماه خبر داد و خاطرنشان کرد: در این نشست رسانه ای درباره آخرین جزئیات جشنواره و اتفاقاتی که در آن خواهد افتاد صحبت خواهم کرد.
مدیرعامل خانه سینما در ادامه گفت: در طول مدتی که در خانه سینما حضور دارم به دلیل حاشیه های زیادی که در طول سال های گذشته در خانه سینما اتفاق افتاده ترجیح دادیم در این مدت بیشتر کار کنیم و کمتر سخن بگوییم.

images
میرکریمی از برگزاری نشستی با حضور اهالی رسانه درباره تازه ترین تصمیمات و اتفاقات خانه سینما نیز خبر داد.
بخش بین الملل سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر که از سال گذشته از بخش ملی جدا شد اردیبهشت ماه سال آینده برای دومین بار به صورت مستقل از بخش سینمای ایران برگزار خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گپ داغ دیباچه با علیرضا افخمی درباره تفکرات عجیب برادرش بهروز و حواشی سریال پنج کیلومتر تا بهشت

حواشی سریال پنج کیلومتر تا بهشت تاثیر مخربی بر ذهنم ایجاد کرد | مسئولین رده بالای سازمان صدا و سیما و بخش حقوقی آن از زیربار مسئولیت شانه خالی کردند!

۱۵:۳۷  -  ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها