يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳  |  Sunday, 21 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۴۲۰۸۰
تاریخ انتشار : ۱۴ : ۱۰ - ۱۴ بهمن ۱۳۹۵
بازیگر فیلم سینمایی «فراری» و «ماجان» در جشنواره فیلم فجر گفت: من فیلمنامه «فراری» را خیلی دوست دارم اما از «ماجان» دفاع میکنم، چرا که دارای مضمونی اجتماعی و سالم، محترم و انسانی است و خوشحالم که در این فیلم حضور دارم.

به گزارش دیباچه، سیما تیرانداز، بازیگر فیلم های سینمای «فراری» و «ماجان» در سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر و در حاشیه نشست خبری فیلم «فراری» گفت: من هنوز خیلی فرصت نکردم فیلم های زیادی ببینم و درباره جشنواره نظر بدهم.

وی در ادامه افزود: اما سه فیلم ماجان که خودم حضور دارم و فراری هم همینطور و فیلم «نگار» کار آقای جوان که خیلی آن را دوست داشتم و به نظرم فیلم خوب بود اما درباره بقیه فیلم ها نظری ندارم.

سیما تیرانداز: انتقاد اجتماعی را دوست دارم!

تیرانداز درباره تفاوت نقش های خود در فراری و ماجان گفت: من کار فراری را خیلی دوست دارم هم فیلمنامه هم داستان و هم فیلم را خیلی دوست دارم، علاقه شخصصی که به عرصه اجتماعی دارم مرا به این زمینه جذب می کند بنابراین با این نوع جنس کار آشنا هستم و آن را دوست دارم و از آن لذت می برم.

وی با تأکید بر اینکه در کارهای تئاترش نیز به مضامین اجتماعی می پردازد، اظهار داشت: من انتقاد اجتماعی را دوست دارم و سعی میکم محور داستان هایم در کارگردانی تئاتر قرار دهم به خاطر همین هم فیلمنامه فراری را پسندیدم.

تیرانداز اظهار داشت: همچنین از فیلم ماجان هم دفاع می کنم چرا که خیلی محترم، انسانی و سالم است و خوشحالم که در این فیلم بازی کردم.

وی درباره فعالیت های تئاتری خود نیز گفت: فعلا کاری در دست ندارم اما با آقای رحمانیان قرار است کاری را اسفند ماه در کنش معاصر به صحنه ببریم، مضمون آن کار هم درباره زنان است.

منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳
ملی پوش ریکرو ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

حضور در المپیک رویای هر ورزشکاری است/مطمئن بودم سهمیه می‌گیرم

۱۷:۵۶  -  ۲۱ تير ۱۴۰۳
پربازدیدها
آخرین اخبار