شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳  |  Saturday, 20 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۴۲۰۲۸
تاریخ انتشار : ۰۱ : ۱۱ - ۱۳ بهمن ۱۳۹۵
در چهارمین نظر سنجی کانال تلگرامی جشنواره فیلم فجر، فیلم سینمایی «ابد و یک روز» به کارگردانی «سعید روستایی» به عنوان فیلم برگزیده تماشاگران در نیمه اول دهه 90 انتخاب شد.
به گزارش دیباچه به نقل از ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، چهارمین نظرسنجی کانال جشنواره فیلم فجر، اختصاص به معرفی بهترین فیلم تماشاگران در نیمه اول دهه 90 اختصاص داشت که 7 فیلم برتر نیمه اول این دهه شامل برف روی کاج‌ها (پیمان معادی)-فجر 30، حوض نقاشی (مازیار میری)-فجر 31،  هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند (پوران درخشنده)- فجر 31، خط ویژه (مصطفی کیایی)- فجر 32، شیار 143 (نرگس آبیار)- فجر 32،  رخ دیوانه (ابوالحسن داوودی)- فجر 33 و ابد و یک روز (سعید روستایی)- فجر 34 به رای مخاطبان کانال جشنواره گذاشته شدند که از بین این فیلم‌ها «ابد و یک روز» با 55 درصد آرا به عنوان بهترین فیلم برگزیده تماشاگران در نیمه اول دهه 90 شناخته شد.
براساس این گزارش، در این نظرسنجی به ترتیب «ابد و یک روز» با 976 رای و 55 درصد آراء اول، «رخ دیوانه» با 185 رای و 10 درصد آراء دوم و « هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» با 147 رای و 8 درصد آراء رتبه را به‌دست آوردند.
«ابد و یک روز» فیلم برگزیده تماشاگران جشنواره در نیمه اول دهه 90
نظرسنجی نخست کانال تلگرامی جشنواره فیلم فجر، اختصاص به بهترین فیلم برگزیده تماشاگران در نیمه دوم دهه 70 داشت که «آژانس شیشه‌ای» این عنوان را به‌دست آورد، نظر سنجی دوم نیز به بهترین فیلم برگزیده تماشاگران در نیمه اول دهه 80 اختصاص داشت که «مارمولک» به این عنوان دست یافت و نظرسنجی سوم اختصاص به بهترین فیلم تماشاگران در نیمه دوم دهه 80 داشت که «درباره الی» این عنوان را کسب کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳
ملی پوش ریکرو ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

حضور در المپیک رویای هر ورزشکاری است/مطمئن بودم سهمیه می‌گیرم

۱۷:۵۶  -  ۲۱ تير ۱۴۰۳
پربازدیدها
آخرین اخبار