شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳  |  Saturday, 20 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۴۱۸۸۹
تاریخ انتشار : ۰۲ : ۱۳ - ۱۰ بهمن ۱۳۹۵
مهدی جمشیدی مدیر مسئول گروه ناب؛ توجه ویژه به فرودگاه بین المللی، تاکسی مدرن و هتل مجهز را در صنعت گردشگری مهم دانست.

به گزارش دیباچه، مهدی جمشیدی مدیر مسئول گروه ناب گفت: تهران جاذبه های گردشگری خوبی دارد، ولی متأسفانه برای ساکنین پایتخت ناشناخته است چه برسد بخواهیم گردشگر داخلی و خارجی را جذب کنیم.

لزوم توجه به صنعت گردشگری در تهران

مدیر مسئول پایگاه خبری شهر تهران افزود؛ وقتی که یک گردشگر به تهران سفر می کند، در صورتی که از سفر خود رضایت داشته باشد، درباره جذابه‌های کلان شهر تهران برای هموطنان خود تعریف می‌کند. راهنمایان و مدیران گردشگری تهران خدمات خوبی را ارائه می دهند، فقط می بایست به ارائه خدمات در فرودگاه، تاکسی، هتل و مناطق گردشگری توجه ویژه ای داشت.

وی همچنین نبود سرویس های بهداشتی مناسب را یکی دیگر از مشکلات مراکز گردشگری تهران دانست و افزود: گردشگران داخلی به ویژه گردشگران خارجی رضایت چندانی از بهداشت و تمیزی سرویس های بهداشتی در مراکز تفریحی-گردشگری ندارند و این مهم می بایست مورد توجه مسئولین قرار گیرد.

جمشیدی مورد دیگر در صنعت گردشگری را که می بایست به آن توجه گردد موضوع تاکسی دانست و گفت؛ تاکسی تهران در شآن پایتخت نیست و تجهیز خودروهای مدرن و استفاده از رانندگان مجرب و مسلط به زبان دوم را در این خصوص مهم ارزیابی کرد.

بنابر این گزارش؛ برنامه کنوانسیون راهنمایان گردشگری از روز ششم بهمن ماه آغاز شده و تا ۱۸ بهمن ادامه خواهد داشت. راهنمایان گردشگری از ۴۵ ملیت به ایران آمده اند تا در این برنامه شرکت کرده و قبل و پس از کنفرانس اصلی از شهرهای گردشگری ایران بازدید کنند. آنها اکنون در تهران هستند و قرار است تا روز ۱۳ بهمن ماه جاذبه های گردشگری تهران را ببینند سپس در برنامه پس تور شرکت کرده و از شهرهای اصفهان، یزد و شیراز نیز بازدید خواهند کرد.

برچسب ها: دیباچه ، مهدی جمشیدی
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳
ملی پوش ریکرو ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

حضور در المپیک رویای هر ورزشکاری است/مطمئن بودم سهمیه می‌گیرم

۱۷:۵۶  -  ۲۱ تير ۱۴۰۳
پربازدیدها
آخرین اخبار