شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹  |  Saturday, 08 August 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۱۷۶۵
تاریخ انتشار : ۲۵ : ۱۲ - ۰۶ بهمن ۱۳۹۵
کتاب «تراژدی اسبی که ایستاد» به قلم «روح الله سهرابی» به زودی منتشر می‌شود.

به گزارش دیباچه، رمان «تراژدی اسبی که ایستاد» یکی از متفاوت‌ترین و عجیب ترین رمان هاى چند سال اخیر است که مجوز چاپ آن صادر شده و به زودی منتشر خواهد شد.

کتاب کارگردان سریال «آرام می‌گیریم» منتشر می شود

با توجه به رویکرد نشر داستان در انتشار آثار متفاوت، پس از مطالعه و ارزیابى این رمان تصمیم بر این شد تا نظر مساعد آقاى سهرابى جهت چاپ این اثر در أسرع وقت و در مرکز نشر داستان جلب شود.

فضای حاکم بر رمان «تراژدی اسبى که ایستاد» فضایى کاملا بکر، عمیق و تکان دهنده است که پیشتر مخاطبین کمتر چنین رمانى را مطالعه کرده اند و بى‌تردید خوانندگان این رمان با یک غافلگیری محض مواجه خواهند شد.

نسخه اولیه این رمان سال‌ها پیش آماده بوده است اما با توجه به حساسیت نویسنده در ارائه کامل و با کیفیت اثر به مخاطبین، انتشار آن تا کنون به تاخیر افتاده که موسسه انتشاراتی نشر داستان ضمن متقاعد ساختن آقاى سهرابى، جهت در یافت مجوز و انتشار کتاب در این مقطع مقدمات چاپ آن را فراهم کرده است.

مجوز نشر رمان «تراژدى اسبى که ایستاد» در حالی صادر شد که همزمان سریال تلویزیونى «آرام می‌گیریم» نیز به کارگردانی روح اله سهرابی که این روزها از شبکه دو سیما پخش می شود بینندگان بسیاری را جذب کرده است.

روح اله سهرابى نویسنده و کارگردان سینما پیش از این کتاب هایى با عنوان وجدان روشنفکر، تعصب وجدان، تگرگ در کویر، سوگند سکوت، خاک خورشید خدا و ... و همچنین کارگردانى فیلم‌های سینمایى خاکستر و برف، محدوده ابرى و نیز کارگردانی سریال 50 قسمتى آرام مى گیریم را در کارنامه هنرى خود دارد. وى ضمن فعالیت در عرصه هاى مختلف فرهنگى هنرى به تدریس در زمینه کارگردانى و فیلمنامه نویسى نیز مشغول است.

منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ملارد خبر داد

خانه لاله و لادن به اقامتگاه سنتی تبدیل می‌شود!

۱۶:۴۹  -  ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
انتشار لیست کارگردانان اول تایید شده از سوی سازمان سینمایی حاشیه ساز شد

مجوز کارگـــردانی به شـــاخ اینســـتاگرامی باز هم زیرســوال رفت | وقتی «کریمپور» نه سابقه دستیاری دارد و نه به جشنواره‌ای رفته!

۱۶:۲۹  -  ۱۲ مرداد ۱۳۹۹
پربازدیدها
آخرین اخبار