پنجشنبه ۲۸ تير ۱۴۰۳  |  Thursday, 18 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۴۱۶۷۲
تاریخ انتشار : ۵۱ : ۰۹ - ۰۴ بهمن ۱۳۹۵
سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در چهارمین روز برگزاری خود میزبان 9 نمایش در بخش صحنه‌ای و 7 نمایش در بخش محیطی است.

به گزارش دیباچه، به نقل از روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، درچهارمین روز جشنواره تئاتر فجر که روز دوشنبه چهارم بهمن ماه است، نمایش «سفید» کار کوکونا کاری از کشور ژاپن در تالار اصلی تئاتر شهر به صحنه می‌رود. این نمایش دو اجرا در ساعت 20 و 17 دارد.

نمایش‌هایی که در چهارمین روز جشنواره تئاتر فجر اجرا دارند
«خرمهره» عنوان نمایشی است نوشته فرهاد نقد علی و کار محسن قصابیان که در تالار «چهارسو» تئاتر شهر اجرا می‌شود. این نمایش به‌عنوان کاری از تهران ، در دو نوبت 18:30 و 20:30 دقیقه به صحنه می‌رود.
تالار «سایه» در چهارمین روز جشنواره شاهد اجرای نمایش «سار » نوشته میهران توماسیانو سارو اوستا و کار سارو اوستا است. این نمایش که از کشور ترکیه در جشنواره حضور دارد، در دو نوبت 17 و 19 به صحنه می‌رود.
اما تالار «قشقایی» میزبان نمایش «سرگذشت نا به هنگام زنی که مدام می‌خندید » نوشته و کار سیاوش عالی پور است. این نمایش که کاری از اهواز است، در دو سانس17و 19:30 به صحنه می‌رود.

در تالار هنر نیز نمایش «چرخه سودایی» به نویسندگی و کارگردانی محمد جواد صرامی از اصفهان در دو نوبت 17 و 19 روی صحنه می‌رود. 
«یرما » دیگر نمایشی است که با کارگردانی اشکان صادقی و الهام شکیب در تالار حافظ اجرا دارد. این نمایش در دو نوبت 18:30 و 20:30 به صحنه می‌رود.
تالار دکتر ناظرزاده تماشاخانه ایرانشهر پذیرای نمایش «چهل گیس و حسن کچل » نوشته ساغر خواجه امیری و کار پوران مرادی است. این نمایش در دو نوبت 17 و 20:30 به صحنه می‌رود.
«صور اسرافیل» نوشته سیاوش پاکراه و کار عامر مسافر آستانه در تالار استاد سمندریان ایرانشهر به صحنه می‌رود. این نمایش نیز در دو نوبت 18 و         20:45 اجرا دارد. 
«چند خوان رستم » نوشته مشترک احسان رحیم دل و علیرضا رحیم دل و کار علیرضا رحیم دل نام نمایشی است که از پاکدشت در جشنواره تئاتر فجر اجرا دارد. این نمایش در دو نوبت 16 و 18 در تالار استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران به صحنه می‌رود. 
در چهارمین روز جشنواره تئاتر فجر 7 نمایش در بخش محیطی اجرا می‌شوند.
نمایش «هفت خوان» نوشته محمد یوسفی و آشا شاملو و کار میثم یوسفی از تهران در محوطه باز تئاتر شهر اجرا می‌شود. این نمایش راس ساعت    16:30اجرا دارد.
نمایش«املت با گوجه فرنگی ایرانی» نوشته میثم سر آبادانی و پارسوا پاکیزه دیگر نمایش محیطی است که ساعت 17 در محوطه تئاتر شهر اجرا می‌شود.
«مونگ بهیتی» نام نمایشی است به نویسندگی محسن اردشیر و کارگردانی غنچه شکوهیان و محسن اردشیر که از آمل در محوطه برج میلاد و در ساعت 11 اجرا می‌شود.
نمایش «روایت پیچیده یک کلنگ زنی ساده» به نویسندگی و کارگردانی مهسا افتحی که از تفرش در جشنواره شرکت کرده است، دیگر نمایشی است که در بخش محیطی چهارمین روز جشنواره اجرا دارد. این نمایش ساعت 18در محوطه تئاتر شهر اجرا می‌شود. 
نمایش «مستند پخش نشده میرزا » به نویسندگی احمد صمیمی و هنا پردیسان و کارگردانی احمد صمیمی از تهران راس ساعت 18:30 در محوطه تئاتر شهر اجرا می‌شود. 
نمایش «داستان مردم» به نویسندگی و کارگردانی پیام عزیزی از شازند ساعت 16در فضای باز خانه هنرمندان اجرا می‌شود.
نمایش «افسانه دشت بی باران » نوشته و کار رسول حق شناس که از ورامین در جشنواره شرکت کرده است، راس ساعت 16:30 در فضای باز خانه هنرمندان اجرا می‌شود.
نمایش « فیش» نیز نوشته کاوه مهدوی و کار رستا رضوی از ورامین دیگر نمایش محیطی جشنواره در روز چهارم بهمن ماه است. این نمایش ساعت 11 در محوطه برج میلاد اجرا می‌شود.

سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به دبیری سعید اسدی از اول تا دوازدهم بهمن برگزار می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳
ملی پوش ریکرو ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

حضور در المپیک رویای هر ورزشکاری است/مطمئن بودم سهمیه می‌گیرم

۱۷:۵۶  -  ۲۱ تير ۱۴۰۳
کارگردان مجموعه "فراری " در گفتگو با دیباچه مطرح کرد؛

مایل نیستم رسانه ها و بویژه صدا و سیما عنوانی را به سریال « فراری » نسبت دهند!

۱۲:۵۷  -  ۱۳ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با نگین صدری زاده، از پژوهشگران و نویسندگان موفق و پرکار عرصه کودک و نوجوان

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، طرح توسعه زبان و ادبیات فارسی را در سطح ملی برگزار می‌کند/ کتاب گلستان سعدی به شیوه آسان خوانی برای کودکان عرضه می‌شود

۱۸:۳۶  -  ۲۱ تير ۱۴۰۳
عضو تیم ملی تکواندو در گفت وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

هرگز قول مدال ندادم و اینبار هم هیچ تضمینی نیست!

۲۳:۳۴  -  ۱۶ تير ۱۴۰۳
پربازدیدها
آخرین اخبار