پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰  |  Thursday, 21 October 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۱۵۳۴
تاریخ انتشار : ۵۵ : ۱۲ - ۲۹ دی ۱۳۹۵
40 درصد از فیلمبرداری فیلم سینمایی «یک کیلو و بیست و یک گرم» به کارگردانی رحیم طوفان به پایان رسید.
به گزارش دیباچه، 40 درصد از فیلمبرداری فیلم سینمایی «یک کیلو و بیست و یک گرم» به کارگردانی رحیم طوفان و تهیه کنندگی وحید نیک خواه آزاد به پایان رسید.

تا امروز بازیگرانی چون سعید آقاخانی، فرشته صدرعرفایی، لیلا زارع و روشنک گرامی جلوی دوربین رفته اند. «یک کیلو و بیست و یک گرم» توسط بخش خصوصی در حال تولید است.
حراج اموال سرمایه‌گذار یک فیلم سینمایی

رحیم طوفان برای ساخت اولین اثر سینمایی خود مدت ها به دنبال سرمایه گذار بود تا در نهایت با همکاری مهدی نریمانی به عنوان سرمایه گذار شخصی، تولید این پروژه سینمایی را آغاز کرد.

طوفان با اشاره به اینکه برای ساخت اين فیلم فشارهای زيادی متحمل شده است، بیان کرد: علاوه بر اينكه هيچ كمکی از هيچ ارگانی دريافت نكرده است بلكه با بی مهری های زيادی روبرو شده است چرا که این فیلم یک فیلم اولی به شمار می رود.

این کارگردان توضیح داد:  سرمايه گذار برای اينكه اين فيلم به سرانجام برسد بخاطر خلف وعده بعضی از ارگان ها مجبور به حراج اموالش شده است و اين اتفاق در نوبه خود یک افتضاح فرهنگی به شمار می آيد.

از جمله عوامل فیلم سینمایی «یک کیلو و بیست و یک گرم» عبارتند از نویسنده : لیلا نیکزاد، کارگردان و مجری طرح: رحیم طوفان، تهیه کننده: وحید نیکخواه آزاد، مدیر فیلمبرداری: شاهین طوفان، صدابردار: هادی افشار، مدیر تولید: مجید گودرزی، طراح گریم: رضا عربی، طراح صحنه و لباس: علی نصیری نیا، مدیر برنامه ریز و دستیار یک کارگردان: علی تهرانی، سرمایه گذار: مهدی نریمانی، جانشین تولید: محمد رضا دلنوازی، مدیر تدارکات: حسن صفری، منشی صحنه: ساناز هرندی.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
نادر فلاح در گفتگو با دیباچه از چالش‌های نقش خود می‌گوید

خانه تئاتر با خانه سینما تعامل داشته باشند و بگویند حتما از بچه های تئاتر برای نقش ها در فیلم ها استفاده کنند!

۱۱:۰۷  -  ۲۹ مهر ۱۴۰۰
دیباچه گزارش می‌دهد

روایتی از تولد دوباره یک فرهنگ/کشتی قصه به راه افتاد!

۱۳:۰۰  -  ۲۴ مهر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها