يکشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۰  |  Sunday, 11 April 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۱۴۹۲
تاریخ انتشار : ۵۰ : ۱۰ - ۲۸ دی ۱۳۹۵
آلبوم موسیقی «این نیز بگذرد...» از تولیدات جدید مركز موسیقی حوزه هنری، شنبه دوم بهمن ماه در هجدهمین برنامه «اتفاق ترانه» رونمایی می‌شود.

به گزارش دیباچه به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، آلبوم موسیقی «این نیز بگذرد...» با تنظیم و موسیقی حسین پرنیا و خوانندگی فاضل جمشیدی، از تولیدات جدید مركز موسیقی حوزه هنری، ساعت 17 دوم بهمن ماه با حضور دكتر محمد سریر، محمدعلی بهمنی، جمعی از اهالی موسیقی، هنرمندان و مدیران فرهنگی حوزه هنری رونمایی می شود.

«این نیز بگذرد...» با صدای فاضل جمشیدی رونمایی می‌شود

این آلبوم موسیقی شامل 9 قطعه موسیقی با شعرهایی از مولوی، حكیم خیام، هوشنگ ابتهاج، رهی معیری و محمدعلی بهمنی است و یكی از قطعات بی كلام آن با تكنوازی كمانچه آلتو ساخته شده است.

در هجدهمین محفل «اتفاق ترانه» كه اختصاص دارد به شعرخوانی و سخنرانی اهالی شعر و موسیقی، آلبوم «این نیز بگذرد» با حضور عوامل تولید و بخشی از هنرمندان موسیقی رونمایی می‌شود و طی آن خواننده و آهنگ‌ساز این آلبوم به معرفی این اثر می پردازند.

گفتنی است در این محفل شعر و موسیقی ماهانه به جز شعرخوانی اساتید مطرح و شاعران و ترانه‌سرایان جوان كشور، برنامه های متنوع فرهنگی دیگری نیز وجود دارد كه علاقه مندان برای اطلاع از سایر بخش‌های برنامه می توانند‌ به اخبار تكمیلی در وب‌سایت مركز موسیقی حوزه هنری به نشانی www.musicenter.ir مراجعه كنند.

هجدهمین محفل شعر و موسیقی «اتفاق ترانه» به همت مركز موسیقی و موسسه سپهر سورة هنر حوزه هنری روز شنبه دوم بهمن ماه ساعت 17در تماشاخانه مهر حوزه هنری واقع در خیابان سمیه نرسیده به حافظ برگزار می‌شود. ورود برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران مطرح کرد:

امروز تهران در شرایط کاملا قرمز کرونایی به سر می برد| چرخش ویروس جهش یافته انگلیسی تابلوی عمومی کشور است!

۱۶:۵۲  -  ۱۸ فروردين ۱۴۰۰

درباره خودروی بتمن بیشتر بدانید!

۱۶:۵۷  -  ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
گفت و گو خودمانی دیباچه با حمیدرضا حافظ شجری ،بازیگر سریال « نوروز رنگی »

کسانی که مرا به خاطر شرایط جسمی‌ام مسخره می‌کردند الان از شدت خجالت نزدیکم نمی‌شوند!

۱۴:۱۶  -  ۱۷ فروردين ۱۴۰۰

سینماهای تهران رسما تعطیل شد !

۱۳:۵۳  -  ۱۶ فروردين ۱۴۰۰
آخرین اخبار