سه‌شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰  |  Tuesday, 15 June 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۰۸۴
تاریخ انتشار : ۲۳ : ۰۶ - ۰۵ بهمن ۱۳۹۴
«کیمیا» یکی از پرمخاطب‌ترین سریال‌هایی است که این‌روزها میهمان خانه‌ ایرانی‌هاست، این سریال تاکنون توانسته موفقیت‌های بسیاری در جذب مخاطب داشته باشد اما انتقادهایی نیز از سوی مخاطبان به این سریال وارد شده است.

دیباچه :

صفحه رسمی سریال کیمیا در اینستاگرام به عنوان مرجع ارتباط مستقیم با مخاطبان این سریال در حال فعالیت است و با پایان هر قسمت نکات ضعف و قوت آن از سوی مخاطبان برنامه مورد نقد قرار می‌گیرد. همچنین این روزها صفحات شخصی بازیگران این سریال نیز راهی برای رساندن انتقادها و پیشنهادها به گوش عوامل فیلم شده است.

با آغاز فصل سوم کیمیا انتقادهای بسیاری به گریم بازیگران از سوی مخاطبان این سریال مطرح شده است، به عقیده بسیاری از مخاطبان این سریال ایرانی، گریم بازیگران نتوانسته است حق مطلب را در سریال ادا کند و این موضوع مهم تأثیر بسزایی بر روند داستان گذاشته است.

در همین راستا تصاویری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که این مطلب را به طنزی همراه با کنایه بیان می‌کند:

پیش از این امیر اسکندری طراح گریم سریال که پیشتر طراح گریم سریال‌هایی چون «بوعلی سینا» و «ابراهیم خلیل الله» بوده است در پاسخ به انتقادهای صورت گرفته گفت که: «مهراوه شریفی‌نیا می‌گفت اجازه نمی‌دهم چسب با لاتکس به صورتم بزنید یا می گفت من لنز توی چشمم نمی‌گذارم یا روی صورتم خطوط نکشید و تهیه کننده و کارگردان هم به راحتی پذیرفتند!»

این چهره پرداز باسابقه در جایی دیگر از گفت‌وگو باز هم از عدم انعطاف بازیگران چنین گفت: «مهراوه شریفی نیا و آزیتا حاجیان کلاً با هیچ مساله‌ای کنار نمی‌آمدند. اصلاً خیلی از این بازیگران نمی‌خواستند در فاز سوم بازی کنند. من تمام تلاشم نزدیک کردن بازیگران به نقش‌هاست اما کسی نبود به مهراوه شریفی‌نیا بگوید اسکندری برای نزدیک کردن تو به نقشت اینجاست و با تو هیچ دشمنی ندارد.»
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گپ داغ دیباچه با علیرضا افخمی درباره تفکرات عجیب برادرش بهروز و حواشی سریال پنج کیلومتر تا بهشت

حواشی سریال پنج کیلومتر تا بهشت تاثیر مخربی بر ذهنم ایجاد کرد | مسئولین رده بالای سازمان صدا و سیما و بخش حقوقی آن از زیربار مسئولیت شانه خالی کردند!

۱۵:۳۷  -  ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها