دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹  |  Monday, 01 June 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۰۶۸۰
تاریخ انتشار : ۴۲ : ۰۹ - ۲۳ آذر ۱۳۹۵
مدیر روابط عمومی جشنواره موسیقی فجر به منتقدان جشنواره توصیه کرد به پزشکان «مغز و اعصاب» مراجعه کنند! قطعا پاسخ این توهین را از طریق مراجع قضایی می‌دهیم.

به گزارش دیباچه، مدیرکل سابق دفتر موسیقی وزارت ارشاد گفت: پیروز ارجمند مدیر کل دفتر موسیقی وزارت ارشاد  ضمن اشاره به امضای نامه سرگشاده منتقدین در اعتراض به عملکرد مدیران جشنواره موسیقی فجر گفت: پس از امضای نامه منتقدین در اعتراض به عملکرد مسولان جشنواره موسیقی فجر و ثبت آن در دبیرخانه وزارت ارشاد که خطاب به شخص آقای وزیر نوشته شده، فشارهایی مستقیم و غیرمستقیم به منتقدین آمد حتی در برخی از رسانه‌های تخریب‌هایی هم صورت گرفت. و حتی متاسفانه در پی تخریب شخصیت و شان و جایگاه هنری بسیاری از این منتقدین برآمدند.

مدیر روابط عمومی جشنواره موسیقی فجر:منتقدان به پزشکان«مغز و اعصاب»مراجعه کنند!

وی افزود: در یکی از همین گروه‌هایی که متعلق به مدیران وزارت ارشاد است، من خبر مربوط به این نامه را به اشتراک گذاشتم تا مسئولین امر را برای اطلاع از مواضع برخی هنرمندان نسبت به جشنواره موسیقی فجر در جریان قرار بدهم. اما واکنش مدیر روابط عمومی معاونت هنری که حکم روابط عمومی جشنواره موسیقی فجر را هم دارند، به جای پاسخگویی که وظیفه ذاتی هر روابط عمومی و هر نهاد پاسخگو ست، با اشاره به مطلبی که من به اشتراک گذاشته بودم، به طعنه شماره‌ و آدرس‌هایی از متخصین و پزشکان «مغز و اعصاب» را ارسال کرد و توصیه کرد که منتقدین به به پزشکان «مغز و اعصاب» مراجعه کنند.

این آهنگساز ادامه داد: این رفتار از طرف مدیر روابط عمومی معاونت هنری و جشنواره موسیقی فجر توهین آشکار به ۷۰۰ هنرمندی است که تنها از سر دغدغه به بیان انتقادهایی سالم در جهت اصلاح ساختار جشنواره موسیقی فجر- که متعلق به همه هنرمندان موسیقی از طیف‌های مختلف است- پرداخته‌اند. البته این رفتار و این نوع برخورد نشان از یک نگاه و تفکر«حذفی» وزارت ارشاد دارد. چنین مدیران بی‌مسولیت و بی‌کفایتی باید به طور جدی از طرف وزارت ارشاد مورد سوال قرار بگیرند و با آنها برخورد جدی صورت پذیرد.

ارجمند در پایان گفت: ما به عنوان منتقدین و امضا کنندگان نامه به وزیر ارشاد وظیفه خود می‌دانیم که به مراجع قانونی مراجه کنیم و خواستار رسیدگی قانونی در قبال این توهیم باشیم. این رفتارها باید در جایی تمام شود. به قدر کافی موسیقیدان‌های این مملکت تحت فشار هستند و با مشکلات ریز و درشت زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند، این که یک مسئول وزارت ارشاد هم به طور رسمی به هنرمندان توهین بکند، به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست. ما در روزهای آینده پیگیری‌های قانونی انجام داده و شکایت را به دادسرا می‌بریم.

منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
وقتی خوانندگان ما هم مثل سایر خوانندگان کشورها به احترام کادر درمانی می خوانند

ویدئو | اجرای قطعه زیبای « امیدواران » توسط علیرضا عصار همراه با پیانونوازی این خواننده

۱۳:۰۵  -  ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹
استاد دانشگاه گلاسکو در گفتگو با دیباچه مطرح کرد:

کیارستمی غول سینمای جهان است! | از فیلمهای ایرانی برای تدریس در دانشگاه گلاسگو استفاده می کنم

۱۱:۰۲  -  ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹
وقتی انزوا خلاقیت را شکوفا می کند

نگاهی به ده شاهکار هنری که در قرنطینه خلق شدند!

۱۸:۰۶  -  ۲۲ فروردين ۱۳۹۹
فیلم | گفتگو ویژه برنامه «مدیا» با فاطمه مسعودی فر بازیگر فیلم دلهره آور «پوست»

بازیگر ۲۳ ساله‌ای که با گریم سنگین، نقش زن ۳۶ ساله را بازی کرد | خاطره یک اتفاق عجیب و واقعی برای خانم بازیگر توسط یک زن فالگیر

۱۶:۴۱  -  ۲۰ اسفند ۱۳۹۸
یک اتفاق تلخ بین دو بازیگر | جدال لفظی بین هانیه توسلی و امین زندگانی به چه قیمت؟

توسلی : مسخره بازی کافیه |زندگانی : به توصیه خانم توسلی شاد نباشید!

۱۶:۳۶  -  ۱۹ اسفند ۱۳۹۸
رئیس بخش مسمومین بیمارستان لقمان حکیم :

این یک باور غلط است که شُرب الکل می­تواند در پیشگیری از بیماری کرونا موثر باشد!!

۱۴:۲۰  -  ۱۹ اسفند ۱۳۹۸