دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹  |  Monday, 06 July 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۰۳۷۲
تاریخ انتشار : ۱۱ : ۱۶ - ۰۷ آذر ۱۳۹۵
سایت سینما تیکت بخش ارائه بلیت مراسم «افتتاحیه فیلم سلام بمبئی» را حذف کرد و فروش بلیت با قیمت نجومی افتتاحیه آن متوقف شد.

به گزارش دیباچه، مراسم افتتاحیه «سلام بمبئی» با تصمیم تهیه کننده قرار بود از 11 آذرماه در برج میلاد برگزار شود و بلیت حضور در این مراسم با قیمت 300 هزار تومان ارایه می شد . قیمت بلیت نامتعارف افتتاحیه فیلم که تنها با تصمیم شخصی تهیه کننده تعیین و ارایه شده بود انتقادات زیادی را به همراه داشت و واکنش های متعددی در روزنامه ها و خبرگزاری ها را موجب شد.

توقف فروش بلیت با قیمت نجومی افتتاحیه «سلام بمبئی»

ارایه بلیت مراسم افتتاحیه از طریق سینما تیکت صورت می گرفت و در روزهای اول اقبال مخاطب از این مراسم چندان چشمگیر نبود. براساس پیگیری های خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، تهیه کننده که شخصاً افتتاحیه فیلم را مدیریت و بلیت آن را قیمت گذاری کرده بود تصمیم گرفته برنامه افتتاحیه را کنسل کند . بلیت افتتاحیه این فیلم توسط سینما تیکت که یکی از سایت ارایه بلیت سینما در کشور به شمار می آید ارایه می شود که از دقایقی قبل از آماده سازی این گزارش بخشی که به ارایه بلیت افتتاحیه «سلام بمبئی » از این فیلم اختصاص داشت توسط این سایت برداشته شد. باتوجه به صحبت های دیروز مسئول سایت ترکیان مبنی بر این که براساس تصمیم جواد نوروزبیگی تهیه کننده بخشی از سایت را به فروش بلیت افتتاحیه اختصاص داده است احتمالا با تصمیم تهیه کننده نیز این بخش حذف شده است.

حال باید دید تهیه کننده اثر چه تصمیمی برای افتتاحیه فیلم در نظر دارد.

منبع: فارس
برچسب ها: دیباچه ، سلام بمبئی
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
انتشار یک کتاب از نامه‌های خصوصی « عباس کیارستمی »،خبرساز شد

اعتراض احمد کیارستمی چه بود؟

۱۰:۱۹  -  ۰۷ تير ۱۳۹۹
گفت و گو داغ « محمدحسین لطیفی » با عوامل فیلم « تیغ و ترمه »

علی قائم مقامی تهیه کننده : احترام آقای پوراحمد را رعایت نکردند و به « تیغ و ترمه » تنها یک سانس دادند!

۱۷:۰۷  -  ۰۲ تير ۱۳۹۹
پس از ۲۳ سال منتشر شد

دفتر شعری محمدرضا شفیعی کدکنی

۱۴:۰۱  -  ۱۱ خرداد ۱۳۹۹