شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹  |  Saturday, 30 May 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۰۲۶۸
تاریخ انتشار : ۱۲ : ۰۹ - ۰۳ آذر ۱۳۹۵
با حکم علیرضا رضا داد؛
طی احکام جداگانه ای از سوی علیرضا رضا داد دبیر جشنواره بين المللي فيلم كودكان و نوجوانان مدیران بخش های مختلف این جشنواره منصوب شدند.
به گزارش ، طی احکام جداگانه ای از سوی "علیرضا رضا داد" دبیر جشنواره بين المللي فيلم كودكان و نوجوانان ، "محمد رسول صادقی " به عنوان مدير ارتباطات و اطلاع رساني جشنواره،"فرزاد اژدری "به عنوان مدير دبيرخانه جشنواره و "علی اکبر قاضی نظام "را به عنوان مدير بخش مسابقه فيلمنامه نويسي سي امين جشنواره بين المللي فیلم های كودكان و نوجوانان اصفهان منصوب کرد.

مدیران سی امین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان مشخص شدند

به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی " رضا داد " در متن حکم " صادقی" آورده است:

"با عنايت به سوابق ارزشمند جنابعالي در حوزه مديريت ارتباطات و اطلاع رساني و نظر به مراتب شايستگي و تعهد شما در اين حوزه به مدير ارتباطات و اطلاع رساني جشنواره بين المللي فيلم كودكان و نوجوانان منصوب مي گرديد؛اميد است با اتخاذ تدابير مناسب در ايجاد فضايي مناسب و موثر در تقويت سينماي كودكان و نوجوانان در پرتو عنايات ايزد متعال موفق و مويد باشيد؛فرصت را مغتنم شمرده از جناب آقاي تابش مديرعامل محترم بنياد سينمايي فارابي كه با اين همكاري موافقت و امكان بهره مندي سينماي كودك و نوجوان را از توانمندي هاي جنابعالي فراهم كردند صميمانه تشكر و سپاسگزاري نمايم."

" محمد رسول صادقی" متولد 1356 در تهران و فارغ التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی است.

صادقی تا کنون، مدیر کل روابط عمومی سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی و مشاور مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی،مشاور رسانه ای و ارتباطات بانک ایران زمین، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل خانه هنرمندان ایران،مدیر روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، معاون تولید هنری بنیاد رودکی،مدیر روابط عمومی مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی، رئیس هیات مدیره انجمن منتقدان و نویسندگان خانه تئاتر ،عضو هیات امنای آکادمی استاد حمید سمندریان و ... بوده است.

همچنین " علیرضا رضا داد در حکم " فرزاد اژدری آورده است:

" با عنايت به شايستگي و سوابق ارزشمند جنابعالي در همكاري و مديريت دبيرخانه جشنواره و با عنايت به توفيقات شما در سينماي كودك و نوجوانان به مدير دبيرخانه جشنواره بين المللي كودكانان و نوجوانان منصوب مي گرديد؛اميد است با توجه به مراتب تعهد و سوابقي كه در اين حوزه از جنابعالي مسبوق است و با بهره گيري از همه ظرفيت ها و توانمندي هاي موجود در سينماي كودك و نوجوان در پرتو عنايات ايزد متعال در انجام وظايف محوله موفق و مويد باشيد؛فرصت را مغتنم شمرده از موافقت و همراهي جناب آقاي تابش مديرعامل محترم بنياد سينمايي فارابي كه امكان بهره مندي جشنواره را از توانمندي هاي جنابعالي فراهم كردند پيشاپيش تشكر و قدرداني نمايم."

این گزارش می افزاید: "فرزاد اژدری" متولد 1350 مشهد دارای کارشناسی ارشد در رشته سینما از دانشکده سینما تاتر دانشگاه هنر تهران است.وی نویسنده و کارگردان تله فیلم (در دل تاریکی) و سه اثر سینمایی ( سلام بر فرشتگان/عملیات مهد کودک/وروجک‌ها) است.

متن حکم "علی اکبر قاضی نظام" به شرح زیر است:

"با توجه به سوابق ارزشمند جنابعالي در حوزه فيلمنامه نويسي سينماي كودك و نوجوان و نظر به تعهد و شايستگي هاي حرفه اي شما در اين حوزه به مدير بخش مسابقه فيلمنامه نويسي سي امين جشنواره بين المللي كودكان و نوجوانان منصوب مي گرديد؛بي ترديد اين بخش در رشد و ارتقاء كيفي آثار مربوط به اين حوزه با عنايت به سوابق آن در دوره هاي قبل داراي نقشي موثر است و اميدوارم در پرتو همكاري و مشاركت دادن فعالان حوزه فيلمنامه نويسي خصوصاً كانون فيلمنامه نويسان سينماي ايران و شناسايي استعدادهاي جديد، در پرتو عنايات ايزد متعال در ارتقاء بيشتر آثار مربوط به سينماي كودك و نوجوان موفق و مويد باشيد."

"علی اکبر قاضی نظام" متولد سال 1336 در تهران است. پس از پايان تحصيلات متوسطه به مدت چهار سال فعاليت تئاتري داشته و در سال1363 وارد دانشكده ي صدا وسيما شده و تحصيلاتش را در رشته ي فيلمنامه نويسي درسال1367 به اتمام رسانده است. از سال1364 تا 1368 در بخش فرهنگي بنياد سينمايي فارابي عضويت داشته، پس از اتمام تحصيلاتش در صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران به عنوان عضو شوراي طرح و برنامه ي گروه كودك ونوجوان مشغول كار شده است. فعاليت هاي وي در سينما و تلويزيون و تئاتر با اين شرح مي باشد: نويسندگي وكارگرداني نمايشنامه هاي شكوه ايثار (1360)، چهار سو درانتظار (1361) برنده ي ديپلم افتخار در نخستين جشنواره ي سراسري تئاتر فجر)‌، صف (1362). نگارش فيلمنامه هاي: بهترين هديه (1365) ـ مجموعه تلويزيوني مهماني خدا (1367) فيلمنامه ي فيلم سينمايي نياز،( 1367ـ برنده ي ديپلم افتخار به عنوان بهترين فيلمنامه در هفتمين جشنواره ي بين المللي فيلم هاي كودكان ونوجوانان اصفهان ـ برنده ي لوح بلورين بهترين فيلمنامه از سوي كانون فيلمنامه نويسان و بهترين فيلمنامه ازسوي منتقدين سينمايي) سريال تلويزيوني روزنه اي به سپيده (1368) ـ فيلمنامه فيلم سينمايي پايان كودكي (1373- برنده ي لوح بلورين و ديپلم افتخار بهترين فيلمنامه در پنجمين جشنواره ي فيلم دفاع مقدس. برنده ي ديپلم افتخار بهترين فيلمنامه از سوي كانون فيلمنامه نويسان، و بهترين فيلمنامه نويسان از سوي منتقدين سينمايي).


نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
وقتی خوانندگان ما هم مثل سایر خوانندگان کشورها به احترام کادر درمانی می خوانند

ویدئو | اجرای قطعه زیبای « امیدواران » توسط علیرضا عصار همراه با پیانونوازی این خواننده

۱۳:۰۵  -  ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹
استاد دانشگاه گلاسکو در گفتگو با دیباچه مطرح کرد:

کیارستمی غول سینمای جهان است! | از فیلمهای ایرانی برای تدریس در دانشگاه گلاسگو استفاده می کنم

۱۱:۰۲  -  ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹
وقتی انزوا خلاقیت را شکوفا می کند

نگاهی به ده شاهکار هنری که در قرنطینه خلق شدند!

۱۸:۰۶  -  ۲۲ فروردين ۱۳۹۹
فیلم | گفتگو ویژه برنامه «مدیا» با فاطمه مسعودی فر بازیگر فیلم دلهره آور «پوست»

بازیگر ۲۳ ساله‌ای که با گریم سنگین، نقش زن ۳۶ ساله را بازی کرد | خاطره یک اتفاق عجیب و واقعی برای خانم بازیگر توسط یک زن فالگیر

۱۶:۴۱  -  ۲۰ اسفند ۱۳۹۸
یک اتفاق تلخ بین دو بازیگر | جدال لفظی بین هانیه توسلی و امین زندگانی به چه قیمت؟

توسلی : مسخره بازی کافیه |زندگانی : به توصیه خانم توسلی شاد نباشید!

۱۶:۳۶  -  ۱۹ اسفند ۱۳۹۸
رئیس بخش مسمومین بیمارستان لقمان حکیم :

این یک باور غلط است که شُرب الکل می­تواند در پیشگیری از بیماری کرونا موثر باشد!!

۱۴:۲۰  -  ۱۹ اسفند ۱۳۹۸
سپند امیرسلیمانی در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد :

شبکه نمایش خانگی به مسائل سطحی، مثل روابط دختر و پسر جوان محدود شده است!

۱۰:۴۶  -  ۱۹ اسفند ۱۳۹۸