شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹  |  Saturday, 27 February 2021

دیباچه

کد خبر: ۳۹۷۲
تاریخ انتشار : ۳۳ : ۱۴ - ۰۲ بهمن ۱۳۹۴

حسین تراب‌نژاد گفت: سریال «غیرعلنی» کار شیرینی است و اگر بخواهم نمونه‌ای شبیه به آن را مثال بزنم، باید به سریال «چک برگشتی» اشاره کنم.


دیباچه:

 

 

 

فارس نوشت: حسین تراب نژاد نویسنده سریال «غیر علنی» گفت: متن مینی سریال «غیر علنی» را به طور کامل به پایان رسانده‌ایم و بعد شروع به تولید کردیم.

وی ادامه داد:‌ این اثر که در قالب یازده قسمت نوشته شده است،‌به احتمال فراوان در تولید تعداد قسمت‌هایش  بیشتر می‌شود.

نویسنده سریال «پرده نشین» همچنین درباره قصه سریال نیز گفت:‌ «غیر علنی» داستان عاشقانه‌ای است که در بستر انتخابات روایت می‌شود. پسری که طی ماجرایی تصمیم می‌گیرد تا کاندیدای مجلس شود و ...

دیباچه - سریال غیرعلنی

تراب نژاد افزود:‌ طی صحبت‌های انجام شده قرار است تا مینی سریال «غیر علنی» تا پایان امسال پخش شود و زمان دقیق آن نیز بعد از دهه فجر اعلام شده است.

نویسنده سریال «هفت سنگ» درباره طنز بودن این اثر ادامه داد: این سریال کاری شیرین است و اگر بخواهم نمونه‌ای شبیه به آن را مثال بزنم، باید به سریال «چک برگشتی» اشاره کنم.

این نویسنده افزود:‌تولید این مینی سریال از بیست روز پیش آغاز شده و زمان تصویربرداری نیز تا زمان پخش ادامه دارد. تدوین نیز به صورت همزمان انجام خواهد شد.

مینی سریال «غیر علنی» به کارگردانی مهرداد خوشبخت، تهیه کنندگی رضا جودی و نویسندگی حسین تراب نژاد و مهدی حمزه در مرکز گسترش فیلم نامه نویسی رسانه ملی برای پخش از شبکه یک سیما تهیه و تولید می‌شود.

در این سریال بازیگرانی چون:‌ برزو ارجمند، بهاره رهنما، متین ستوده، علیرضا جلالی تبار، شهرام عبدلی، علی دهکردی،مهران رجبی و ... حضور دارند.

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹