جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱  |  Friday, 12 August 2022

دیباچه

کد خبر: ۳۹۱۵
تاریخ انتشار : ۴۷ : ۱۰ - ۳۰ دی ۱۳۹۴


مسعود آب پرور گفت: قصه «کایدون» درباره مرکزی است که نام آن ابداعی است و در سریال با نام «محامه» یعنی مرکز حفاظت از مراکز هسته ای شناخته می‌شود. دیباچه :


مسعود آب پرور درباره ساخت سریال «کایدون» گفت:‌ مدتی است که نگارش این سریال به طور کامل به اتمام رسیده است و در حال حاضر منتظر جلسه‌ای هستیم که قرار است درباره ادامه روند ساخت این سریال برگزار شود و طی آن زمان شروع پیش تولید و تولید را به ما اعلام کنند.


فارس نوشت وی درباره شباهت «کایدون» به «هوش سیاه»‌ نیز بیان داشت: در قصه این سریال همانند «هوش سیاه»،‌تعقیب و گریز نیز وجود دارد، اما اصل داستان هیچ ربطی به هوش سیاه ندارد.


کارگردان سریال «زخم»‌ با اشاره به حضور فردی در داستان که در حقیقت مغز متفکر نامیده می‌شود،افزود:‌ بله، دستگاه‌های امنیتی خودمان نمایندگانی دارند که بسیار خوش فکر،‌باهوش و مراقب هستند و کارها را به خوبی پیش می‌برند.


دیباچه _ مسعود آب پرور


این کارگردان درباره اینکه آیا حاضر است، «کایدون»‌ را در بخش خصوصی و شبکه نمایش خانگی تولید کند، نیز گفت:‌در کل دوست دارم تا شبکه نمایش خانگی را تجربه کنم، اما نه برای سریال «کایدون»‌ آنهم به این دلیل که سریالی امنیتی است و بخش خصوصی حاضر به سرمایه گذاری در این مورد نخواهد شد.


قصه «کایدون» درباره مرکزی است که نام آن ابداعی است و در سریال با نام «محامه» یعنی مرکز حفاظت از مراکز هسته ای شناخته می‌شود. این مرکز یک دستگاه امنیتی است که از دستاوردهای هسته‌ای و دانش در این زمینه محافظت می‌کند و کسانی را که قصد نفوذ به این سازمان را دارند منهدم می‌کند.


«کایدون» در زبان عبری معنای سرنیزه و پیکان را دارد، در سازمان موساد یک واحد ضد اطلاعات علیه ایران وجود دارد که این عنوان را دارد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
معرفی کتاب به روایت دیباچه

واقعه عاشورا و شخصیت والای امام حسین (ع) در قلم نویسندگان

۱۰:۴۱  -  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
نسل طلایی شعر و موسیقی، بازهم ستاره ای را از دست داد

« سایه » ادبیات رفت

۱۰:۲۰  -  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱
علیرضا زرین ‌دست فیلمبردار مطرح سینمای کشورمان در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد

فیلم های مناسبی برای انتخاب و شرکت در اسکار داریم / موقعیت مهدی در اسکار مورد توجه قرار نمیگیرد / با سکانس هایی از فیلم « قهرمان» ارتباط برقرار نکردم

۲۰:۴۴  -  ۰۷ مرداد ۱۴۰۱
روز شمار محرم به روایت دیباچه / ششم و هفتم محرم در قاب تصویر

اینجا ثانیه‌ها به سوگ نشسته اند

۲۰:۰۲  -  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱
تحلیل صادق ورمزیار و فرزاد آشوبی درباره موفقیت مربیان خارجی

گزارش دیباچه | هندوانه در بسته‌ای به نام لیگ بیست و دوم!

۲۰:۲۹  -  ۰۷ مرداد ۱۴۰۱