جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱  |  Friday, 12 August 2022

دیباچه

کد خبر: ۳۸۵۲
تاریخ انتشار : ۵۹ : ۱۶ - ۲۸ دی ۱۳۹۴

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در مورد قرارداد فیلم سینمایی «من سالوادور نیستم» با بازی رضا عطاران گفت: این فیلم در گروه سینمایی ماندانا و احتمالا بعد از بهمن ماه تا نوروز ۹۵ اکران می‌شود.


 

دیباچه:


عطاران

 

تسنیم نوشت: سخنگوی شورای صنفی نمایش بیان کرد قرارداد فیلم سینمایی «من سالوادور نیستم» به کارگردانی منوچهر هادی در گروه سینمایی ماندانا ثبت شد.

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: در جلسه دوشنبه 28 دی ماه شورای صنفی نمایش، قرارداد فیلم سینمایی «من سالوادور نیستم» به کارگردانی منوچهر هادی در گروه سینمایی ماندانا بسته شد. این فیلم با توجه به کف فروش فیلم ها احتمالا بعد از بهمن ماه به نمایش درخواهد آمد و اکران آن تا نوروز 95 ادامه خواهد داشت.

وی همچنین گفت: فیلم سینمایی «نزدیک تر» به کارگردانی مصطفی احمدی بعد از فیلم سینمایی «خبر خاصی نیست» به کارگردانی مصطفی شایسته در گروه سینمایی کوروش اکران می شود. همچنین فیلم سینمایی «وروجک ها» فرزاد اژدری از چهارشنبه 30 دی ماه به جای فیلم سینمایی «شکاف» به کارگردانی کیارش اسدی زاده در گروه سینمایی «ماندانا» اکران می شود. فیلم سینمایی «شکاف» نیز در گروه سینمایی آزاد به اکران خود ادامه می دهد.

فرجی در آخر گفت: فیلم سینمایی «بیداری» به کارگردانی فرزاد موتمن در یکی از سالن های اریکه ایرانیان و در گروه آزاد از روز از چهارشنبه 30 دی ماه اکران می شود.
برچسب ها: دیباچه ، فیلم ، رضا عطاران
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
معرفی کتاب به روایت دیباچه

واقعه عاشورا و شخصیت والای امام حسین (ع) در قلم نویسندگان

۱۰:۴۱  -  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
نسل طلایی شعر و موسیقی، بازهم ستاره ای را از دست داد

« سایه » ادبیات رفت

۱۰:۲۰  -  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱
علیرضا زرین ‌دست فیلمبردار مطرح سینمای کشورمان در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد

فیلم های مناسبی برای انتخاب و شرکت در اسکار داریم / موقعیت مهدی در اسکار مورد توجه قرار نمیگیرد / با سکانس هایی از فیلم « قهرمان» ارتباط برقرار نکردم

۲۰:۴۴  -  ۰۷ مرداد ۱۴۰۱
روز شمار محرم به روایت دیباچه / ششم و هفتم محرم در قاب تصویر

اینجا ثانیه‌ها به سوگ نشسته اند

۲۰:۰۲  -  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱
تحلیل صادق ورمزیار و فرزاد آشوبی درباره موفقیت مربیان خارجی

گزارش دیباچه | هندوانه در بسته‌ای به نام لیگ بیست و دوم!

۲۰:۲۹  -  ۰۷ مرداد ۱۴۰۱