جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱  |  Friday, 12 August 2022

دیباچه

کد خبر: ۳۷۷۸
تاریخ انتشار : ۲۴ : ۱۳ - ۲۷ دی ۱۳۹۴
سرپرست شبکه یک سیما درباره فعالیت های اخیر این شبکه، برنامه های آینده برای انتخاب مدیرگروه ها و همچنین ویژه برنامه های دهه فجر توضیحاتی را ارایه کرد.
 دیباچه :سید فضل الله شریعت پناهی سرپرست شبکه یک سیما  با اشاره به برنامه های آینده این شبکه و همچنین انتخاب مدیر گروه ها گفت: ما در این چند وقت در حال انجام برنامه هایی بودیم که در اولویت کارهای شبکه یک قرار داشت با این حال قرار است در بهمن ماه مدیران گروه ها نیز انتخاب شوند.

وی ادامه داد: ما در این مدت به افراد زیادی فکر کردیم اما در معرفی مدیران گروه ها تعجیل خوب نیست. با این حال تصمیم نهایی برای تعیین مدیر گروه ها را در اوایل بهمن ماه خواهیم گرفت. برنامه ریزی های بعضی از مدیر گروه ها هم در حوزه ساخت برنامه بعد از انتصاب برای نوروز خواهد بود، به طور مثال مدیر گروه کودک و نوجوان اگر در حوزه خود تصمیمی بگیرد عملا در نوروز رخ خواهد داد.

دیباچه - شبکه یک

سرپرست شبکه یک سیما درباره پخش سریال همزمان با ایام دهه فجر عنوان کرد: بنای ما بر این بود که سریال «معمای شاه» که الان جمعه‌ها روی آنتن می‌رود، در این ایام به صورت هر شبی پخش کنیم اما سریال «پشت بام تهران» که هر شب پخش م‌شود به پخش خود در این ایام ادامه می دهد.

ویژه برنامه «سینما ملت» در ایام دهه فجر

شریعت پناهی به پخش یک ویژه برنامه سینمایی در ایام دهه فجر اشاره و بیان کرد: ما در ایام دهه فجر یک ویژه برنامه سینمایی با عنوان «سینما ملت» تدارک دیده ایم که از ۱۱ بهمن شروع می شود و احتمالا یک روز دیرتر از سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر به پایان خواهد رسید.

وی در توضیحی درباره این ویژه برنامه سینمایی یادآور شد: «سینما ملت» نگاه جدیدی به جشنواره فیلم فجر خواهد داشت و هر شب از کاخ جشنواره روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

سرپرست شبکه یک سیما همچنین به تولید و پخش یک ویژه برنامه دیگر با عنوان «رویش» به مناسبت ایام دهه فجر اشاره کرد و گفت: برنامه «رویش» از هفته آینده روی آنتن می رود و قرار است برترین افراد در حوزه های مختلف که بعد از انقلاب متولد شده اند در این برنامه حضور پیدا کنند. ما در هر برنامه ۵ تا ۱۰ نفر از افرادی را که کارهای بزرگی در حوزه ورزش، فرهنگ، هنر، صنعت و... انجام داده اند به استودیو دعوت می کنیم و مردم از میان آنها یک نفر را به عنوان کسی که مهمترین کار را انجام داده است انتخاب می کنند.

وی در پایان درباره عوامل این برنامه یادآور شد: محمد سلوکی اجرا و حامد شکیبانیا و مجید نادری تهیه کنندگی این برنامه را برعهده خواهند داشت.


 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
معرفی کتاب به روایت دیباچه

واقعه عاشورا و شخصیت والای امام حسین (ع) در قلم نویسندگان

۱۰:۴۱  -  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
نسل طلایی شعر و موسیقی، بازهم ستاره ای را از دست داد

« سایه » ادبیات رفت

۱۰:۲۰  -  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱
علیرضا زرین ‌دست فیلمبردار مطرح سینمای کشورمان در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد

فیلم های مناسبی برای انتخاب و شرکت در اسکار داریم / موقعیت مهدی در اسکار مورد توجه قرار نمیگیرد / با سکانس هایی از فیلم « قهرمان» ارتباط برقرار نکردم

۲۰:۴۴  -  ۰۷ مرداد ۱۴۰۱
روز شمار محرم به روایت دیباچه / ششم و هفتم محرم در قاب تصویر

اینجا ثانیه‌ها به سوگ نشسته اند

۲۰:۰۲  -  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱
تحلیل صادق ورمزیار و فرزاد آشوبی درباره موفقیت مربیان خارجی

گزارش دیباچه | هندوانه در بسته‌ای به نام لیگ بیست و دوم!

۲۰:۲۹  -  ۰۷ مرداد ۱۴۰۱