چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹  |  Wednesday, 23 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۳۶۴۸
تاریخ انتشار : ۴۷ : ۱۶ - ۲۳ دی ۱۳۹۴
«غیرمحرمانه»، در برنامه این هفته خود با حضور کار‌شناسان مختلفی از جمله دبیران سابق و فعلی کارگروه مد و پوشاک، طراح چادر ملی و همچنین طراح لباس ایرانی کا‌ترین اشتون، به سراغ موضوع مد و پوشاک می‌رود.
دیباچه:

 

کاترین اشتون

 

ایلنا نوشت: برنامه این هفته «غیرمحرمانه» در نظر دارد تا با نگاهی متفاوت واردات البسه خارجی و انتخاب پوشاک ایرانی یا خارجی را از دید کار‌شناسان، مسئولان امر، مردم و کسانی که دستی در این عرصه دارند به بحث و تبادل نظر بگذارد.

اتاق فکر و بخش مستند این برنامه، پنجشنبه ۲۴ دی با حضور طراح چادر ملی، طراح لباس ایرانی کا‌ترین اشتون و شهرام شکیبا به عنوان نماینده یکی از حرفه‌هایی که به استفاده از لباس‌های متنوع نیاز دارند، تشکیل می‌شود. جمع یاد شده در این اتاق را سید هادی کسایی‌زاده؛ علیرضا عاصم یوسفی؛ تهیه کننده و محمود احمدی افزادی؛ مجری برنامه همراهی می‌کنند.

مناظره جمعه ۲۵ دی ماه نیز بین حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و پوشاک وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و عیسی کشاورز دبیر سابق این کارگروه و مشاور فعلی آن صورت می‌گیرد. همچنین با توجه به بخش عمده واردات پوشاک از کشور ترکیه، محمدرضا پورابراهیمی دبیر کل اتاق بازرگانی ایران و ترکیه در این مناظره شرکت خواهد داشت.

گزارش‌هایی از دو نگاه موجود در باره مصرف پوشاک ایرانی و خارجی و واردات آن روایت دیگری است که «غیرمحرمانه» به آن می‌پردازد.

مستند مناظره «غیر محرمانه» به تهیه کنندگی علیرضا عاصم یوسفی، اجرای محمود احمدی افزادی با روایت مهدی بابایی کاری از گروه امور اجتماعی است که پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها ساعت ۲۱ از شبکه دو به روی آنتن خواهد رفت. بازپخش اتاق فکر و بخش مستند غیرمحرمانه روز جمعه ساعت ۳۰/۱۵ و برنامه مناظره روز شنبه ساعت ۱۳ خواهد بود
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
پربازدیدها
آخرین اخبار