جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱  |  Friday, 12 August 2022

دیباچه

کد خبر: ۳۶۰۸
تاریخ انتشار : ۴۶ : ۰۷ - ۲۳ دی ۱۳۹۴
روابط عمومی رسانه ملی ادعای برخی خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری درباره تغییرات گسترده در حوزه‌های مختلف سازمان صداوسیما را رد کرد.

دیباچه :

در مطلب روابط عمومی صداوسیما آمده است:

«در پی انتشار برخی شایعات درخصوص تغییرات گسترده در برخی از حوزه‌های مختلف سازمان صداوسیما از جمله معاونت خبر، معاونت صدا و معاونت سیما در خبرگزاری و پایگاه‌های خبری، روابط عمومی صداوسیما ضمن تکذیب ادعاهای مطرح شده درخصوص تغییر ساختار در این معاونت‌ها، نکاتی به اطلاع می‌رساند.

1- اصلاحات ساختاری و تشکیلاتی صداوسیما در دور جدید فعالیت‌ها، براساس راهبردهای کلان رسانه‌ملی در افق 10 ساله و با توجه به کارآمدسازی، منطقی‌سازی، چابک‌سازی ساختار، حذف فعالیت‌های موازی و افزایش بهره‌وری سازمانی بر مبنای آسیب‌شناسی انجام شده و در دستور کار قرار گرفته است.

2- پس از اجرای طرح تغییر و تحول ساختاری و با توجه به اعلام اولیه درخصوص یکساله بودن طرح، در حوزه‌های ستادی سازمان، بازنگری صورت گرفته است.

3- بر این نکته تأکید می‌شود که در آینده نزدیک، شاهد تغییرات بنیادین در ساختار سازمان و حوزه‌های برنامه‌ساز نخواهیم بود.

بنابراین شایعاتی که درخصوص تغییرات گسترده در ساختار صداوسیما از قبیل حذف معاونت خبر، حذف برخی شبکه‌های رادیویی، ادغام معاونت صدا در سیما و... که در برخی سایت‌ها انتشار یافته فاقد اعتبار است و بر این نکته نیز اذعان داریم که انتشار گسترده چنین شایعاتی درخصوص صداوسیما با هدف زیرسؤال بردن اقدامات و سیاست‌های رسانه در ابعاد مختلف انجام می‌شود، که هیچ‌گونه تأثیری را بر عزم کارکنان و مدیران سازمان در انجام وظایف محوله نخواهد داشت.»

دیباچه - علی اصغر پورمحمدی
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
معرفی کتاب به روایت دیباچه

واقعه عاشورا و شخصیت والای امام حسین (ع) در قلم نویسندگان

۱۰:۴۱  -  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
نسل طلایی شعر و موسیقی، بازهم ستاره ای را از دست داد

« سایه » ادبیات رفت

۱۰:۲۰  -  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱
علیرضا زرین ‌دست فیلمبردار مطرح سینمای کشورمان در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد

فیلم های مناسبی برای انتخاب و شرکت در اسکار داریم / موقعیت مهدی در اسکار مورد توجه قرار نمیگیرد / با سکانس هایی از فیلم « قهرمان» ارتباط برقرار نکردم

۲۰:۴۴  -  ۰۷ مرداد ۱۴۰۱
روز شمار محرم به روایت دیباچه / ششم و هفتم محرم در قاب تصویر

اینجا ثانیه‌ها به سوگ نشسته اند

۲۰:۰۲  -  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱
تحلیل صادق ورمزیار و فرزاد آشوبی درباره موفقیت مربیان خارجی

گزارش دیباچه | هندوانه در بسته‌ای به نام لیگ بیست و دوم!

۲۰:۲۹  -  ۰۷ مرداد ۱۴۰۱