چهارشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۹  |  Wednesday, 30 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۳۵۲۲
تاریخ انتشار : ۲۹ : ۱۲ - ۲۱ دی ۱۳۹۴
رضا کیانیان، شهرام حقیقت دوست، بهناز جعفری و شبنم مقدمی به گروه بازیگران نمایش «مهمانی بزرگ» به کارگردانی و نویسندگی امید سهرابی پیوستند.
 دیباچه : 

نورالدین حیدری ماهر مجری طرح نمایش «مهمانی بزرگ» درباره اجرا و گروه بازیگری این اثر نمایشی که به تهیه‌کنندگی علی تقی‌پور در مرحله پیش‌تولید قرار دارد گفت: این روزها در مرحله انتخاب بازیگر نمایش «مهمانی بزرگ» هستیم. البته به دلیل ویژگی این اثر نمایشی، در ابتدا مرحله پیش‌تولید را شروع کرده‌ایم و بعد از آن نگارش متن انجام می‌شود.

مهر نوشت وی ادامه داد: نمایشنامه «مهمانی بزرگ» بعد از ارائه پیشنهاد نقش از سوی بازیگران نوشته خواهد شد.

دیباچه - مهمانی بزرگ

مجری طرح نمایش «مهمانی بزرگ» اظهار کرد: تا کنون برای بیش از ۵۰ بازیگر دعوتنامه ارسال شده تا نقش‌های پیشنهادی خود را در صورت تمایل برای حضور در این پروژه اعلام کنند. به این ترتیب حالا منتظر اعلام نظر بازیگران در انتخاب نقش‌هایشان هستیم. این پروژه قرار است در سه نمایشنامه مجزا به نگارش درآید و در اولین گام با ۱۱ نقش پیشنهادی بازیگران، نمایشنامه به سرانجام خواهد رسید.

حیدری‌ماهر یادآور شد: تا کنون بازیگران متعددی برای حضور در این پروژه اعلام آمادگی کردند که حضور رضا کیانیان، شهرام حقیقت دوست، بهناز جعفری و شبنم مقدمی در این مرحله برای حضور در این نمایش قطعی شده است.

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده