جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱  |  Friday, 12 August 2022

دیباچه

کد خبر: ۳۴۴۹
تاریخ انتشار : ۱۸ : ۱۷ - ۱۹ دی ۱۳۹۴
در حالي كه بيشتر بازيگران آرزو دارند تا روزي پشت دوربين قرار بگيرند، لئوناردو دی كاپريو گفت هرگز چنين آرزويی در سر نمی‌پروراند.
دیباچه:

 

دی کاپریو

 

مهر نوشت: لئوناردو دی كاپریو كه از دیروز با اكران فیلم «بازگشته» به صورت گسترده راهی سینماها شده است در گفتگویی اعلام كرد دوست ندارد هرگز روی صندلی كارگردانی بنشیند.

او گفت: آنقدر خوش شانس بودم كه با بیشتر فیلمسازان بزرگ كار كنم و به همین دلیل هرگز اشتیاق ندارم تا خودم به این كار بپردازم.

دی كاپریوی ۴۱ ساله گفت: فكر نمی‌كنم هرگز بتوانم با آنجه به عنوان كارگردان دیده‌ام، خودم را مقایسه كنم. وقتی در حال ساخت یك فیلم هستی خیلی چیزهای متنوعی پیش می‌آید كه باید به آنها فكر كنی. من واقعا نمی‌خواهم كاری را كه آنها می كنند، انجام بدهم. حقیقت این است كه در طول حرفه طولانی كاری‌ام به عنوان بازیگر، من با بزرگانی مثل آلخاندرو (ایناریتو) و مارتی (اسكورسیزی)، كار كرده‌ام و هیچ وقت فرصت نكرده‌ام بایستم و ببینم آنها دارند چه كار می‌كنند چون همیشه همه تلاشم این بوده كه ببینم خودم باید چه کاری بكنم.

دی كاپریو گفت: اما فوق‌العاده است اگر كسی را داشته باشی كه همه این تجربه‌های خیلی بزرگ را مستند كند. برای همین وقتی با چنین كارگردان‌هایی كار می كنی باید دنبال یک نفر باشی. همین تصمیمات كوچک است كه یک دفعه همه چیز را تغییر می‌دهد و تو را از یك چیز معمولی بودن جدا می‌كند.

دی كاپریو كه چندین ماه در حال كار كردن با ایناریتو برای بازی در فیلم «بازگشته» بوده این فیلم را سخت‌ترین كاری خواند كه تا حالا بازی كرده است.

 
برچسب ها: سینما ، دیباچه ، دی کاپریو
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
معرفی کتاب به روایت دیباچه

واقعه عاشورا و شخصیت والای امام حسین (ع) در قلم نویسندگان

۱۰:۴۱  -  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
نسل طلایی شعر و موسیقی، بازهم ستاره ای را از دست داد

« سایه » ادبیات رفت

۱۰:۲۰  -  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱
علیرضا زرین ‌دست فیلمبردار مطرح سینمای کشورمان در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد

فیلم های مناسبی برای انتخاب و شرکت در اسکار داریم / موقعیت مهدی در اسکار مورد توجه قرار نمیگیرد / با سکانس هایی از فیلم « قهرمان» ارتباط برقرار نکردم

۲۰:۴۴  -  ۰۷ مرداد ۱۴۰۱
روز شمار محرم به روایت دیباچه / ششم و هفتم محرم در قاب تصویر

اینجا ثانیه‌ها به سوگ نشسته اند

۲۰:۰۲  -  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱
تحلیل صادق ورمزیار و فرزاد آشوبی درباره موفقیت مربیان خارجی

گزارش دیباچه | هندوانه در بسته‌ای به نام لیگ بیست و دوم!

۲۰:۲۹  -  ۰۷ مرداد ۱۴۰۱