چهارشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۹  |  Wednesday, 30 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۳۴۴۶
تاریخ انتشار : ۱۳ : ۱۷ - ۱۹ دی ۱۳۹۴

شماری از بازيگران سينمای آمريكا از جمله اليزابت بنكس، بردلی كوپر و ويل فارل اعلام كردند از سياست‌ها باراک اوباما برای مقابله با اسلحه حمايت می‌كنند.


دیباچه:

مهر نوشت: مایکل کیتون، جان هم، رشیده جونز و پل راد از دیگر بازیگرانی هستند که با امضای نامه‌ای که دربردارنده نام نزدیک به ۱۰۰ چهره هنری است، اعلام کرده‌اند حامی سیاست‌های پرزیدنت اوباما علیه خشونت‌هایی هستند که با استفاده از اسلحه شخصی ایجاد می‌شود.

این تلاش با حمایت کمپین بردی برای مقابله با خشونت ناشی از اسلحه شخصی ایجاد شده است. سازمان‌دهندگان این کمپین با ایجاد هشتگی با عنوان «کافی» در رسانه‌های اجتماعی از چهره‌های مشهور درخواست کرده‌اند تا نظراتشان درباره خشونت با اسلحه را در مراسم گلدن گلوب که دو شب دیگر برگزار می‌شود، ابراز کنند.

در این نامه از اوباما برای شهامتش درباره استفاده نکردن از اسلحه تشکر شده و خواسته شده تا دیگران نیز به این تلاش بپیوندند.

در این نامه آمده است: مثل شما و مثل بقیه آمریکایی‌ها، این دیگر برای ما کافی است. به حد کافی تراژدی‌های باورنشدنی دیده‌ایم و امیدواریم همه چیز تمام شود. این حد از شرارت باید هر کسی را که وجدان دارد، وادار به واکنش کند.

مارک روفالو، کریستن ویگ، سوفیا بوش، نیک کنون، لیام نیسون، تابی مگ گویار، سارا جسیکا پارکر، جولین مور، تام مک کارتی و اولیویا وایلد دیگر امضاکنندگان این نامه هستند.

برچسب ها: هالیوود ، دیباچه ، اوباما
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده