چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹  |  Wednesday, 23 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۳۴۱۷
تاریخ انتشار : ۳۱ : ۱۵ - ۱۸ دی ۱۳۹۴

بهرام توکلی نگارش بیمار استانداردشده را در مرکز گسترش فیلمنامه‌نویسی رسانه ملی به نیمه رساند.


 

دیباچه:

سعید آقاخانی1

 

فارس نوشت: بهرام توکلی از نگارش نیمی از سریال نوروزی بیمار استاندارد شده خبر داد و گفت: 7 قسمت از فیلم نامه نوشته شده و همزمان بازنویسی تولیدی آن انجام می شود تا به زمان بندی نگارش فیلم نامه که تا پایان دی ماه پیش بینی شده برسیم.

وی درباره ایده شکل گیری این سریال افزود: ایده أولیه مجموعه بیمار استاندارد شده، از دل تحقیقاتم برای نگارش فیلم نامه دیگری بیرون آمد و کم کم در ذهنم پر رنگ شد،کار با بیمار استاندارد شده یا s.p روش درمانی نسبتا جدیدی است که مایه‌های دراماتیک جذابی در دل خود دارد و در ارتباط مستقیمی با مفهوم نقش بازی کردن است. داستان ما البته از این روش درمانی تنها به عنوان سرچشمه و نقطه عزیمت استفاده می کند و با رویکردی کمیک ،شاخ و برگ قصه را به سمت آدمهایی درگیر با ایده نقش بازی کردن و درگیری های روانی سوق می دهد.

سریال بیمار استاندارد شده درباره قهرمان داستان (بهنام) فردی تحصیل کرده  بازیگری است که با این شیوه درمانی درگیر می شود و وارد ماجراهایی می شود که تا به حال تجربه شان نکرده...

سریال بیمار استاندارد شده به نویسندگی بهرام توکلی و با کارگردانی سعید آقاخانی توسط مسعود ردایی در 14 قسمت 45 دقیقه ای برای پخش در نوروز 95 تهیه و تولید می شود.

 

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
پربازدیدها
آخرین اخبار