شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۹  |  Saturday, 26 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۳۳۸۲
تاریخ انتشار : ۲۵ : ۰۹ - ۱۷ دی ۱۳۹۴
لادن طباطبایی طی پستی از هک شدن صفحه تلگرام خود خبر داد.

دیباچه :

لادن طباطبايي بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران، با انتشار تصویری از لوگوی تلگرام از هک شدن صفحه خود در این شبکه اجتماعی خبر داد.

دیباچه - لادن طباطبایی

با انتشار اين عكس توضیح داد: دوستان و همراهان عزیزم من کلا هک شدم... هکر مهربان... کلا تلگرام بنده رو به نفع خودش مصادره کرد... هر پیغام و پست و.... به نام من براتون اومد، بدونید که من اصلا دیگه تلگرام ندارم! ایشون گفتند که بنده رو هر روز میبینن... فرمودند که توان نابود کردن من رو دارن! که اقلا کاش می دونستم؛ کی، چی، چرا ، کجا؟؟؟؟ واقعا نمی فهمم چه منظوری پشت این آزارهای روحی و روانی هست؟ والله من که درگیر مشکلات خودم هستم. با کسی کاری ندارم. بگذارن با اعصاب راحت به کودک اوتیسمم رسیدگی کنم. این حرکت های کثیف و جلف و مذبوحانه، نشان از عقده ها و کمبودهاست. الان من شرمسار عده زیادی خواهم شد که این هکر مهربان! ممکن هست با آی دی من، پیغام بهشون بده .... آبروی من، اگر بردنی ست ....ببر عزیز جان آنوقت معلوم میشه از اول هم آبرویی در کار نبوده...

 جام نیوز نوشت لادن طباطبایی دارای اصالتی آذری است و در جریان توهین فیتیله ای ها، او نیز از سوی کاربران اینستاگرم مورد هجمه قرار گرفته و به همین دلیل از این شبکه اجتماعی برای همیشه خداحافظی کرده بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده