چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱  |  Wednesday, 17 August 2022

دیباچه

کد خبر: ۳۲۶۵
تاریخ انتشار : ۴۸ : ۰۸ - ۱۳ دی ۱۳۹۴
نعیمه نظام دوست بازیگر مجموعه «محله گل و بلبل» درباره حضور خود در این برنامه کودک بیان کرد که باید با دقت این نقش را انتخاب می‌کرد زیرا وقتی کار برای بچه‌ها باشد حساسیت‌های بیشتری دارد.
 

دیباچه:

 

عمو پورنگ

 

 

مهر نوشت: نعیمه نظام دوست با اشاره به حضور خود در «محله گل و بلبل» و فضای این مجموعه تلویزیونی که به کارگردانی احمد درویشعلی پور در شبکه دو برای کودکان ساخته می شود، گفت: گروه ما خیلی خوب و پشت صحنه کار عالی است. عوامل ما شبانه روز کار می کنند بدون اینکه کسی نسبت به چیزی اعتراضی داشته باشد و همه با هم همدل و یکرنگ هستند.

وی ادامه داد: مدیریت خوب مسلم آقاجانزاده به عنوان تهیه کننده و احمد درویشعلی پور به عنوان کارگردان و همچنین حضور محمد درویشعلی پور به عنوان نویسنده باعث شد که هیچ ناراحتی و گله ای از کار نداشته باشیم و تاکنون این تنها کاری بوده است که وقتی من سر ضبط می روم از همه راضی هستم چراکه به طور مثال تهیه کننده اگر لازم بداند حتی منزل خود را به فروش می گذارد تا پول عوامل را به موقع پرداخت کند.

این بازیگر با اشاره به ویژگی های این اثر بیان کرد: همه ما در این کار حال خوبی داریم و من اطمینان دارم که این حال خوب به بیننده هم انتقال پیدا می کند. نکته دیگر این است که نویسنده به همه یکسان نگاه می کند و با این شرط نقش ها را می نویسد و این اولین جایی بود که به عنوان بازیگر احساس کردم به همه بازیگران توجه یکسانی می‌شود و اینگونه نیست که بازیگری را بزرگ کنند و باقی در حاشیه باشند که اینها ویژگی های مهمی در یک اثر است.

نظام دوست که پیش از این بیشتر در آثار بزرگسال بازی کرده است درباره حضور خود در برنامه ای برای کودکان عنوان کرد: زمانی که نقش به من پیشنهاد شد درخواست کردم بتوانم حدود یک هفته درباره آن فکر کنم تا نقش را دوست داشته باشم. من پیش از این در هیچ برنامه کودکی حضور نداشتم و در حوزه کودک تنها در فیلم های سینمایی بازی داشتم. حتی زمانیکه نقش به من پیشنهاد شد عصبانی شدم و اعتراض کردم که چرا باید نقش یک مادر ۸۰ ساله را بازی کنم که از من خواسته شد اعتماد کنم، من هم گفتم به شرط تست گریم و تست لباس که نقش و خودم را دوست داشته باشم در این برنامه حضور خواهم داشت.

بازیگر مجموعه «ساختمان پزشکان» اضافه کرد: من ابتدای حضورم در این برنامه به دستمزد فکر نکردم و ابتدا به خود نقش فکر کردم چراکه مخاطب کار کودک بود و اگر راه اشتباهی را می رفتم لطمه بزرگی به من می خورد چون همین کودکان و نوجوانان می توانستند آینده کاری مرا رقم بزنند و همیشه بازی من در ذهنشان باقی بماند. مخصوصا از آنجایی که نقش مادر عمو پورنگ را داشتم خیلی مواظب بودم اشتباه نکنم چراکه بچه ها عمو پورنگ را بسیار دوست دارند و اشتباه من باعث می شد تو ذوق بچه ها بخورد و خوشبختانه مخاطب کودک کار مرا پذیرفت.

وی در پایان با اشاره به بازخوردهایی که از این برنامه داشته است، بیان کرد: به دلیل گریمی که دارم شاید کودکان مرا کمتر بشناسند اما بزرگسالان خوب می شناسند و بازخوردهای بسیار خوبی داشته ام.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو دیباچه با تهیه‌کننده و کارگردان نماهنگ مسافران خورشید

ساخت نماهنگ تاریخی همانند فیلم تاریخی پرهزینه‌ است/ استفاده از تابلوی ظهر عاشورای مرحوم استاد اسماعیل زاده در نماهنگ

۱۵:۵۰  -  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱
تاسوعا و عاشورای حسینی در قاب تصویر دیباچه؛

وقتی باران اشک، موسیقی زمین و آسمان می‌شود

۱۲:۴۸  -  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱
دبیر فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد

وزارت میراث فرهنگی نگاه حمایتی به بافت تاریخی یزد داشته باشد/ سازه‌های خشتی یزد در معرض خطر سیل قرار دارد

۱۰:۳۵  -  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱
معرفی کتاب به روایت دیباچه

واقعه عاشورا و شخصیت والای امام حسین (ع) در قلم نویسندگان

۱۰:۴۱  -  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
نسل طلایی شعر و موسیقی، بازهم ستاره ای را از دست داد

« سایه » ادبیات رفت

۱۰:۲۰  -  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱
علیرضا زرین ‌دست فیلمبردار مطرح سینمای کشورمان در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد

فیلم های مناسبی برای انتخاب و شرکت در اسکار داریم / موقعیت مهدی در اسکار مورد توجه قرار نمیگیرد / با سکانس هایی از فیلم « قهرمان» ارتباط برقرار نکردم

۲۰:۴۴  -  ۰۷ مرداد ۱۴۰۱
روز شمار محرم به روایت دیباچه / ششم و هفتم محرم در قاب تصویر

اینجا ثانیه‌ها به سوگ نشسته اند

۲۰:۰۲  -  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱
تحلیل صادق ورمزیار و فرزاد آشوبی درباره موفقیت مربیان خارجی

گزارش دیباچه | هندوانه در بسته‌ای به نام لیگ بیست و دوم!

۲۰:۲۹  -  ۰۷ مرداد ۱۴۰۱