جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱  |  Friday, 12 August 2022

دیباچه

کد خبر: ۳۱۱۶
تاریخ انتشار : ۰۸ : ۰۸ - ۰۷ دی ۱۳۹۴
حسن جوهرچی که حضور کوتاهی در مجموعه‌ی «کیمیا» داشته، درباره‌ی این مجموعه معتقد است: اهمیت ندارد که این مجموعه اولین سریال 100 قسمتی تلویزیون باشد، این اهمیت دارد که «کیمیا» کاری است که جدی ساخته شده و عوامل بسیار زیادی در آن کار کرده‌اند.
 

دیباچه:

ایسنا نوشت: جوهرچی ، درباره‌ی حضورش در مجموعه‌ی «کیمیا» گفته است: حدود دو قسمت در مجموعه «کیمیا» ایفای نقش کرده‌ام که مربوط به جنگ و حمله به خرمشهر است. نقش پسری را بازی می‌کنم که بعد از سال‌ها از آمریکا به ایران می‌آید و در فضای جنگ و جبهه و شهر خرمشهر قرار می‌گیرد و در پایان قصه خود در سریال «کیمیا» پدرش را کاملاً ناباورانه پیدا می‌کند. شخصیتی که در این دو قسمت ورود و خروج می‌کند، در تقابل با شخصیت شهید محمد جهان آرا با بازی حامد بهداد قرار می‌گیرد.

این بازیگر سپس درباره‌ی بازخورد مجموعه «کیمیا» در بین مخاطبان یادآور شد: «کیمیا» مشتری خودش را جذب کرده و توانسته با مردم ارتباط برقرار کند. بد هم نیست و قصه خوبی هم دارد. به ویژه اینکه مقاطعی از تاریخ ما را به تصویر می‌کشد. خیلی از بازیگران از خود بازی‌های درخشانی نشان داده‌اند و امیدوارم این کار جایگاه خوبی را پیدا کند، همان‌طور که پیدا کرده است.

وی سپس با ابراز امیدواری نسبت به اینکه کارهایی از جنس «کیمیا» در تلویزیون بیشتر شود، یادآور شد: امیدوارم کارهایی از جنس «کیمیا» که به تاریخ معاصر ایران می‌پردازد، بیشتر در تلویزیون ساخته شوند.

جوهرچی با اشاره به قصه خوب مجموعه «کیمیا»، از کارگردانی این مجموعه که برعهده جواد افشار بوده است، تمجید کرد و یادآور شد: برای اولین‌ بار سریال «جا بربن حیان» را به کارگردانی جواد افشار تجربه کردم و بعد از آن تله‌فیلم‌ها و سریال‌های متعددی را در کنارشان حضور داشتم. جدای از علاقه‌ام و دوستی که به جواد افشار دارم، کار با جواد افشار بسیار لذت‌بخش است.

این بازیگر در پایان از «شهرزاد» حسن فتحی به عنوان مجموعه‌ی موفق شبکه نمایش خانگی یاد کرد و گفت: حسن فتحی یکی از بهترین کارگردانان تلویزیون است که این بار هم در شبکه نمایش خانگی با «شهرزاد» موفق عمل کرده است.

 
برچسب ها: دیباچه ، کیمیا ، جوهرچی
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
معرفی کتاب به روایت دیباچه

واقعه عاشورا و شخصیت والای امام حسین (ع) در قلم نویسندگان

۱۰:۴۱  -  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
نسل طلایی شعر و موسیقی، بازهم ستاره ای را از دست داد

« سایه » ادبیات رفت

۱۰:۲۰  -  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱
علیرضا زرین ‌دست فیلمبردار مطرح سینمای کشورمان در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد

فیلم های مناسبی برای انتخاب و شرکت در اسکار داریم / موقعیت مهدی در اسکار مورد توجه قرار نمیگیرد / با سکانس هایی از فیلم « قهرمان» ارتباط برقرار نکردم

۲۰:۴۴  -  ۰۷ مرداد ۱۴۰۱
روز شمار محرم به روایت دیباچه / ششم و هفتم محرم در قاب تصویر

اینجا ثانیه‌ها به سوگ نشسته اند

۲۰:۰۲  -  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱
تحلیل صادق ورمزیار و فرزاد آشوبی درباره موفقیت مربیان خارجی

گزارش دیباچه | هندوانه در بسته‌ای به نام لیگ بیست و دوم!

۲۰:۲۹  -  ۰۷ مرداد ۱۴۰۱